Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONBENMON0060
Kod producenta: 9H.LNFLJ.LBE
Stan magazynowy: 28 szt.
Kod EAN: 4718755095856
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 19 kWh
Szerokość urządzenia (z podstawą): 615 mm
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Głębokość urządzenia (z podstawą): 182 mm
Odłączana podstawa: Tak
Kensington Lock: Nie
Typ zasilacza: Wewnętrzny
Ilość DisplayPort: 1
Pobór mocy: 20 W
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2125655
Ilość portów HDMI: 1
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2125655
Pozycjonowanie na rynku: Dom
Pobór mocy (max): 25 W
Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
AMD FreeSync: Nie
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Podstawa dołączona: Tak
NVIDIA G-SYNC: Nie
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Standard VESA: Tak
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Tryby inteligentne: ePaper
Kolor produktu: Czarny
Możliwość montażu na ścianie: Tak
Wersja HDCP: 1.4
Wbudowane głośniki: Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Regulacja wysokości: Nie
Współczynnik kontrastu (typowy): 1300:1
Standard gamy kolorów: sRGB
Typ matrycy: IPS
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
HDMI: Tak
Przekątna ekranu: 27"
Regulacja pochylenia: Tak
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Ekran matowy: Tak
Zakres kąta nachylenia: -5 - 20°
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Głębokość (bez podstawy): 48 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Wysokość (bez podstawy): 358 mm
Kolor nóżek: Czarny
Waga (bez podstawy): 3,63 kg
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Szerokość (bez podstawy): 615 mm
HDCP: Tak
Wersja DisplayPort: 1.2
Wbudowany USB hub: Nie
Wersja HDMI: 1.4
Wyjście na słuchawki: Tak
Gęstość pikseli: 82 ppi
Liczba języków OSD: 18
Kształt ekranu: Płaski
OSD: Tak
Podświetlenie LED: Tak
Języki menu ekranowego: Niemiecki,Czeski,Holenderski,Chińska uproszczona,Włoski,Francuska,Polski,Chińska tradycyjna,Rosyjski,Arabski,Rumuński,Angielski,Portugalski,Szwedzki,Hiszpański,Japońska,koreańska,Węgierski
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Typ HD: Full HD
Technologia wyświetlacza: LED
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Ekran dotykowy: Nie
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Waga (z podstawą): 4,13 kg
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Wysokość urządzenia (z podstawą): 451 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 488 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Odłączana podstawa: | Tak |
| Kolor nóżek: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Dom |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 19 kWh |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Pobór mocy (max): | 25 W |
| Typ zasilacza: | Wewnętrzny |
| Pobór mocy: | 20 W |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 451 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 615 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 182 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 358 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 48 mm |
| Waga (z podstawą): | 4,13 kg |
| Waga (bez podstawy): | 3,63 kg |
| Szerokość (bez podstawy): | 615 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Tryby inteligentne: | ePaper |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Typ pomiaru czasu reakcji: | GTG (Gray to Gray) |
| Standard gamy kolorów: | sRGB |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 250 cd/m2 |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Typ HD: | Full HD |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Typ matrycy: | IPS |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1300:1 |
| Gęstość pikseli: | 82 ppi |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Ekran matowy: | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 99% |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Kensington Lock: | Nie |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 20° |
| Języki menu ekranowego: | Niemiecki,Czeski,Holenderski,Chińska uproszczona,Włoski,Francuska,Polski,Chińska tradycyjna,Rosyjski,Arabski,Rumuński,Angielski,Portugalski,Szwedzki,Hiszpański,Japońska,koreańska,Węgierski |
| Liczba języków OSD: | 18 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| OSD: | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Wersja HDCP: | 1.4 |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| HDCP: | Tak |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| HDMI: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2125655 |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.