Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOSALD2408U0
Kod producenta: LF24T450FQRXEN
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 8806090961762
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Nasycenie kolorów: 72% (CIE1931)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający 1,5m, kabel HDMI, płyta instalacyjna
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Touch: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -3° / +25°
Przekątna ekranu: 24.00 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 539,2 x 322,8 x 39,4
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: Rodzaj podstawy: HAS
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: Energy Star®
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 539,2 x 370,9 x 224,0
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 4.00
Waga bez podstawy (kg): 2.60
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: HDMI x 2
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 15.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 562 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 24.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | Energy Star® |
| Złącza zewn.: | HDMI x 2 |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -3° / +25° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (CIE1931) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 15.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel zasilający 1,5m, kabel HDMI, płyta instalacyjna |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 539,2 x 370,9 x 224,0 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 539,2 x 322,8 x 39,4 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.00 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.60 |
| Informacje dodatkowe: | Rodzaj podstawy: HAS |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.