Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOASLD2406N0
Kod producenta: VY249HF-W
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 4711387266700
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 31~110
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48~100
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Wyposażenie dodatkowe: Imbus, instrukcja, gwarancja
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +22°
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 541 x 323 x 48
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Częstotliwość odchylania poziomego: 31~110
Kolor obudowy: Biały (White)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Informacje dodatkowe: VRR, DisplayWidget, Motion Sync, Antibacterial treatment
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: TUV Low Blue Light
Częstotliwość odchylania pionowego: 48~100
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 541 x 393 x 185
Wielkość plamki: 0.274 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 3.40
Waga bez podstawy (kg): 2.90
Kontrast statyczny: 1300 :1
Złącza zewn.: HDMI
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 13.99 W
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 646 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1300 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV Low Blue Light |
| Złącza zewn.: | HDMI |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +22° |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 13.99 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Imbus, instrukcja, gwarancja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 541 x 393 x 185 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 31~110 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 541 x 323 x 48 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.40 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.90 |
| Informacje dodatkowe: | VRR, DisplayWidget, Motion Sync, Antibacterial treatment |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.