Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOVSLD160040
Kod producenta: TD1630-3
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 0766907985511
Rozdzielczość maksymalna: 1366 x 768
Typ matrycy: TN
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: Gniazdo blokady Kensington
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 ~ 61
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 56 ~ 75
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Gwarancja producenta: 36
Częstotliwość odchylania poziomego: 30 ~ 61
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: BIS
Częstotliwość odchylania pionowego: 56 ~ 75
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 379 x 247 x 37
Wielkość plamki: 0.252 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 262 K
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 1.30
Kontrast dynamiczny: 10000000 :1
Kontrast statyczny: 500 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Wbudowane głośniki: 2 x 1W
Technologia podświetlania: LED
Pobór energii (podczas pracy): 5.50 W
Nasycenie kolorów: 45% (NTSC)
Klasa energetyczna: B
Kąt widzenia poziomy (H): 90.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 60.00 stopni
Jasność matrycy: 190 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1260 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Typ matrycy: | TN |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.252 mm |
| Jasność matrycy: | 190 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 500 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 10000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1366 x 768 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 56 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 30 ~ 61 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 262 K |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 60.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 90.00 stopni |
| Normy spełniane przez monitor: | BIS |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 1W |
| Nasycenie kolorów: | 45% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 5.50 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | B |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 379 x 247 x 37 |
| Waga z podstawą (kg): | 1.30 |
| Informacje dodatkowe: | Gniazdo blokady Kensington |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 56 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 ~ 61 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.