Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOSALD2409B0
Kod producenta: LS24AG300NRXEN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806094665772
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: Odyssey
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 17.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -15° / +15°
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DisplayPort, zasilający 1.5m), płyta instalacyjna
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Typ matrycy: VA
Gwarancja producenta: 24
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 544.0 x 333.2 x 91.9
Przekątna ekranu: 24.00 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Zgodność z technologią HDCP: Nie
Informacje dodatkowe: HDMi 1.4, DP 1.2
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 544.0 x 498.4 x 234.1
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 4.10
Waga bez podstawy (kg): 2.60
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 670 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Odyssey |
| Przekątna ekranu: | 24.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -15° / +15° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 17.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, DisplayPort, zasilający 1.5m), płyta instalacyjna |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 544.0 x 498.4 x 234.1 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 544.0 x 333.2 x 91.9 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.10 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.60 |
| Informacje dodatkowe: | HDMi 1.4, DP 1.2 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.