Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MONAOCMON0163
Kod producenta: Q27V5CW/BK
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986180269
Obrotowe: Tak
Pozycjonowanie na rynku: Dom
Maksymalne zasilanie USB: 65 W
Zakres kąta nachylenia: 3,5 - 21,5°
Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
AMD FreeSync: Tak
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość): 1
Głębokość (bez podstawy): 44,6 mm
Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m2
Standard VESA: Tak
Gama kolorów DCI-P3: 98%
Wysokość (bez podstawy): 363,4 mm
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 20000000:1
Kolor produktu: Czarny
Rodzaj portuUSB upstream: USB Type-C
Szerokość (bez podstawy): 613 mm
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Certyfikaty: Tak
Wersja HDCP: 2.2
Długość przekątnej ekranu (cm): 68,6 cm
Technologia wyświetlacza: LED
Wbudowane głośniki: Tak
Ilość portów upstream: 1
Wysokość opakowania: 456 mm
Typ podświetlacza: W-LED
Regulacja wysokości: Tak,13 cm
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 39 kWh
Głębokość opakowania: 141 mm
Stojak dołączony: Tak
Wbudowany mikrofon: Nie
Klasa efektywności energetycznej (HDR): G
Waga wraz z opakowaniem: 9,18 kg
Długość kabla HDMI: 1,5 m
Typ matrycy: IPS
Typ AMD FreeSync: FreeSync
Szerokość opakowania: 840 mm
Przekątna ekranu: 27"
Pokrycie NTSC (typowe): 107%
Wersja DisplayPort: 1.4
Tryb wyłączenia: 0,3 W
HDMI: Tak
Wersja HDMI: 2.0
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Konstrukcja bezramkowa: Tak
Gęstość pikseli: 109 ppi
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Ilość portów USB Typu A downstream: 4
Moc wyjściowa (RMS): 10 W
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 26 kWh
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Rozmiar plamki: 0,2331 x 0,2331 mm
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Pokrycie Adobe RGB: 105%
Kształt ekranu: Płaski
Przednia osłona: Czarny
Pokrycie sRGB (typowe): 123%
Ilość głośników: 2
Odłączana podstawa: Tak
Długość kabla USB: 1,8 m
Przewody: Prąd przemienny
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 50000 h
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Typ zasilacza: Wewnętrzny
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Pobór mocy: 40 W
Kolor nóżek: Czarny
Typ HD: Quad HD
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
Diody LED: Tak
Rodzaj wykończenia zewnętrznego: Matowy
Ekran dotykowy: Nie
Szybkie ładowanie: Tak
Efekty świetlne: Nie
Waga (z podstawą): 6,64 kg
Zasilanie USB: Tak
Twardość powierzchni: 6H
Wysokość urządzenia (z podstawą): 516,6 mm
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Długość kabla zasilającego: 1,5 m
Szerokość urządzenia (z podstawą): 613 mm
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
HDCP: Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą): 200 mm
Możliwość montażu na ścianie: Tak
Wbudowany USB hub: Tak
Kensington Lock: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Wyście mocy ac: Tak
Wyjścia słuchawkowe: 1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Wyjście na słuchawki: Tak
Port DVI: Nie
Podstawa dołączona: Tak
Regulacja pochylenia: Tak
Mobile High-Definition Link (MHL): Nie
Ilość DisplayPort: 1
Oś obrotu: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Ekran matowy: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 998 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | Tak |
| Odłączana podstawa: | Tak |
| Przednia osłona: | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kolor nóżek: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Dom |
| Pobór mocy: | 40 W |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 26 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | F |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Typ zasilacza: | Wewnętrzny |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: | 39 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | G |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 516,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 200 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 613 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 44,6 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 363,4 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 613 mm |
| Waga (z podstawą): | 6,64 kg |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync |
| AMD FreeSync: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 141 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 9,18 kg |
| Szerokość opakowania: | 840 mm |
| Długość kabla USB: | 1,8 m |
| Wysokość opakowania: | 456 mm |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Stojak dołączony: | Tak |
| Długość kabla zasilającego: | 1,5 m |
| Długość kabla HDMI: | 1,5 m |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 1 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 300 cd/m2 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 20000000:1 |
| Typ HD: | Quad HD |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Rozmiar plamki: | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 px |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ podświetlacza: | W-LED |
| Typ matrycy: | IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Ekran matowy: | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 123% |
| Twardość powierzchni: | 6H |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 68,6 cm |
| Pokrycie Adobe RGB: | 105% |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Pokrycie NTSC (typowe): | 107% |
| Gęstość pikseli: | 109 ppi |
| Wbudowany mikrofon: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS): | 10 W |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | 3,5 - 21,5° |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Kensington Lock: | Tak |
| Diody LED: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak,13 cm |
| Oś obrotu: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Obrotowe: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| HDCP: | Tak |
| Wersja DisplayPort: | 1.4 |
| Wersja HDMI: | 2.0 |
| Rodzaj portuUSB upstream: | USB Type-C |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | Nie |
| Ilość portów upstream: | 1 |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 4 |
| Wyście mocy ac: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wersja USB hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Port DVI: | Nie |
| Wersja HDCP: | 2.2 |
| Maksymalne zasilanie USB: | 65 W |
| Zasilanie USB: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość): | 1 |
| Efekty świetlne: | Nie |
| Gama kolorów DCI-P3: | 98% |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny): | 50000 h |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego: | Matowy |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.