Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOAOLD3400D0
Kod producenta: CU34V5C/BK
Stan magazynowy: 25 szt.
Kod EAN: 4038986110198
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 808.1 x 365.3 x 99.9
Informacje dodatkowe: Low blue light
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 808.1 x (397.3~527.3) x 250
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 9.34
Kontrast dynamiczny: 20000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: V-line
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 57.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -28° / +28°
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI 1,5m, kabel USB type C na C/A
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: 3° / 21°
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1511 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | V-line |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 20000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 100 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | 3° / 21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -28° / +28° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 57.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI 1,5m, kabel USB type C na C/A |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 808.1 x (397.3~527.3) x 250 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 808.1 x 365.3 x 99.9 |
| Waga z podstawą (kg): | 9.34 |
| Informacje dodatkowe: | Low blue light |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.