Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD3201N0
Kod producenta: PG32UCDM
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387413739
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 240 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Czas reakcji matrycy: 0.030 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Gwarancja producenta: 36
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 718 x 430 x 74
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30 ~ 255 | DP: 510 ~ 510
Wyposażenie dodatkowe: - ROG pouch, ROG sticker,
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Touch: Nie
Normy spełniane przez monitor: FSC MIX
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 24 ~ 240 | DP: 48 ~ 240
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 718 x 579 x 274
Informacje dodatkowe: Game Visual, VRR Technology, Shadow Boost, PIP (PBP), KVM
Wielkość plamki: 0.182 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 8.80
Waga bez podstawy (kg): 6.00
Kontrast statyczny: 1500000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Rodzina: ROG Swift
Regulacja wysokości: Tak - 80mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 42.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -15° / +15°
Nasycenie kolorów: 99% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 450 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 255 | DP: 510 ~ 510
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 24 ~ 240 | DP: 48 ~ 240
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 7279 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ROG Swift |
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.182 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.030 ms |
| Jasność matrycy: | 450 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1500000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | FSC MIX |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -15° / +15° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 80mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 42.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 24 ~ 240 | DP: 48 ~ 240 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30 ~ 255 | DP: 510 ~ 510 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | - ROG pouch, ROG sticker, |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 718 x 579 x 274 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 718 x 430 x 74 |
| Waga z podstawą (kg): | 8.80 |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.00 |
| Informacje dodatkowe: | Game Visual, VRR Technology, Shadow Boost, PIP (PBP), KVM |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.