Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOLGLD3200S0
Kod producenta: 32UQ850V-W.AEU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806084240866
Kolor obudowy: Biały (White)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Informacje dodatkowe: LG Calibration Studio (Tak Color Pro), Dual Controller, OnScreen Control
Normy spełniane przez monitor: VESA DisplayHDR 400
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 714,5 x 597,8 x 239,3
Wielkość plamki: 0.181 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 7.15
Waga bez podstawy (kg): 5.30
Kontrast statyczny: 2500 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Rodzina: UltraFine
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 55.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 98% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Wyposażenie dodatkowe: Raport z kalibracji fabrycznej kolorów
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Typ matrycy: IPS Black
Gwarancja producenta: 24
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 714,5 x 420 x 44,6
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2380 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | UltraFine |
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | IPS Black |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.181 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 2500 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | VESA DisplayHDR 400 |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 98% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 55.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Raport z kalibracji fabrycznej kolorów |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 714,5 x 597,8 x 239,3 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 714,5 x 420 x 44,6 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.15 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.30 |
| Informacje dodatkowe: | LG Calibration Studio (Tak Color Pro), Dual Controller, OnScreen Control |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.