Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAOLD3200S0
Kod producenta: U32G3X/BK
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986111430
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 40.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI 1.8m, DP 1.8m, zasilający)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -3,5° / +21,5°
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 715.3 x 421.8 × 47.6
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarno-czerwony (Black-red)
Normy spełniane przez monitor: WEEE
Informacje dodatkowe: 36
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 715.3 x 457.1~587.1 x 258.8
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 7.79
Waga bez podstawy (kg): 6.41
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: AOC Gaming
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3101 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 144 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | WEEE |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -3,5° / +21,5° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 40.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarno-czerwony (Black-red) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI 1.8m, DP 1.8m, zasilający) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 715.3 x 457.1~587.1 x 258.8 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 715.3 x 421.8 × 47.6 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.79 |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.41 |
| Informacje dodatkowe: | 36 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.