Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOMILD3400C0
Kod producenta: PRO MP341CQW
Stan magazynowy: 80 szt.
Kod EAN: 4719072978198
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Kolor obudowy: Biały (White)
Informacje dodatkowe: DP: 3440 x 1440 (Up to 100Hz)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -3,5° / +21,5°
Gwarancja producenta: 24
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: Energy Star®
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 809,3 x 469,5 x 237,0
Wielkość plamki: 0.232 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 7.70
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Regulacja wysokości: Nie
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Nasycenie kolorów: 116% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Format obrazu: 21:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1709 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | Energy Star® |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -3,5° / +21,5° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 116% (sRGB) |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 809,3 x 469,5 x 237,0 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.70 |
| Informacje dodatkowe: | DP: 3440 x 1440 (Up to 100Hz) |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.