Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOAOLD3200G0
Kod producenta: Q32V4
Stan magazynowy: 11 szt.
Kod EAN: 4038986119900
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): Monitor AOC 31,5" Q32V4 HDMI DP głośniki
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI 1,5m, Kabel zasilający C13 1,5m
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +22°
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 730,2 x 426,6 x 47,5
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania poziomego: Monitor AOC 31,5" Q32V4 HDMI DP głośniki
Strona o towarze: https://eu.aoc.com/pl/monitors/q32v4
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Producent: AOC
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 730,2 x 531,1 x 209,9
Opis ogólny: AOC 31,5" Q32V4 2560 x 1440 IPS 75 Hz
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Wbudowany zasilacz: Tak
Nazwa typu: Monitory LCD
Waga z podstawą (kg): 6.80
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Kontrast dynamiczny: 20000000 :1
Cechy: HDMI DP
Kontrast statyczny: 1200 :1
Baza SCIP: Nie
Złącza zewn.: HDMI
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: Value-Line
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +22°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 47.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 951 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -5° / +22° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 47.00 W |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Waga z podstawą (kg): | 6.80 |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI 1,5m, Kabel zasilający C13 1,5m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 730,2 x 531,1 x 209,9 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 730,2 x 426,6 x 47,5 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Cechy: | HDMI DP |
| Baza SCIP: | Nie |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | Monitor AOC 31,5" Q32V4 HDMI DP głośniki |
| Strona o towarze: | https://eu.aoc.com/pl/monitors/q32v4 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 4.0 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast dynamiczny: | 20000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Kontrast statyczny: | 1200 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | Monitor AOC 31,5" Q32V4 HDMI DP głośniki |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | HDMI |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +22° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 47.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI 1,5m, Kabel zasilający C13 1,5m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 730,2 x 531,1 x 209,9 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 730,2 x 426,6 x 47,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.80 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | Monitor AOC 31,5" Q32V4 HDMI DP głośniki |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Rodzina: | Value-Line |
| Opis ogólny: | AOC 31,5" Q32V4 2560 x 1440 IPS 75 Hz |
| Rodzina: | Value-Line |
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1200 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 20000000 :1 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.