Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD240880
Kod producenta: 243S1/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581784744
Klasa energetyczna: D
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30-85
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48-75
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +25°
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 540 x 323 x 51
Wyposażenie dodatkowe: przewód zasilania
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Touch: Nie
Normy spełniane przez monitor: TCO Edge
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 540 x 482 x 205
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wielkość plamki: 0.275 mm
Informacje dodatkowe: MTBF, rzeczywisty: 70 000 godz. (z wyjątkiem podświetlenia)
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.28
Waga bez podstawy (kg): 3.42
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Nie
Pobór energii (podczas pracy): 14.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -180° / +180°
Nasycenie kolorów: 107% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1018 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TCO Edge |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +25° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 107% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 14.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | D |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | przewód zasilania |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 540 x 482 x 205 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30-85 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 540 x 323 x 51 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.28 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.42 |
| Informacje dodatkowe: | MTBF, rzeczywisty: 70 000 godz. (z wyjątkiem podświetlenia) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.