Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODLLD240210
Kod producenta: 210-BEJO
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184656914
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Wyposażenie dodatkowe: Osłona śruby VESA, przewody (HDMI, VGA, zasilania)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Typ matrycy: VA
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 36
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 552,64 x 331,61 x 49,69
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Informacje dodatkowe: Slot blokady bezpieczeństwa
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: TCO Edge
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 552,64 x 420,35 x 171
Wielkość plamki: 0.274 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 3.85
Waga bez podstawy (kg): 3.11
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 25.00 W
Nasycenie kolorów: 72% (CIE1931)
Montaż VESA: 100 x 100
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 488 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TCO Edge |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (CIE1931) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 25.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Osłona śruby VESA, przewody (HDMI, VGA, zasilania) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 552,64 x 420,35 x 171 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 552,64 x 331,61 x 49,69 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.85 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.11 |
| Informacje dodatkowe: | Slot blokady bezpieczeństwa |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.