Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAOLD2706F0
Kod producenta: Q27G4XN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986182171
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -3° / +21°
Gwarancja producenta: 36
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 5000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: AOC Gaming
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -28° / +28°
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DP)
Typ matrycy: Fast VA
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: Zgodność z konsolami: 2560x1440@120Hz
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 880 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | Fast VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 5000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 180 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -3° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -28° / +28° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, DP) |
| Informacje dodatkowe: | Zgodność z konsolami: 2560x1440@120Hz |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.