Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOSALD490120
Kod producenta: LS49CG934SUXEN
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 8806095053653
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Rodzina: Odyssey
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 75.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 32:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 240 Hz
Czas reakcji matrycy: 0.030 ms
Rozdzielczość maksymalna: 5120 x 1440
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI na Micro HDMI, DisplayPort, zasilający 1.5m)
Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode)
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -2° / +15°
Przekątna ekranu: 49.00 cali
Gwarancja producenta: 24
Kolor obudowy: Srebrny (Silver)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 1194.7 x 365 x 180.8
Informacje dodatkowe: HDMI 2.1, DP 1.4
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Nie
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 1194.7 x 529.3 x 284.1
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 12.60
Waga bez podstawy (kg): 8.80
Złącza zewn.: USB 3.0 x 3
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5500 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Odyssey |
| Przekątna ekranu: | 49.00 cali |
| Typ matrycy: | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 32:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 0.030 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 5120 x 1440 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | USB 3.0 x 3 |
| Zgodność z technologią HDCP: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -2° / +15° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 120mm |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 75.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Srebrny (Silver) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI na Micro HDMI, DisplayPort, zasilający 1.5m) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 1194.7 x 529.3 x 284.1 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 1194.7 x 365 x 180.8 |
| Waga z podstawą (kg): | 12.60 |
| Waga bez podstawy (kg): | 8.80 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.1, DP 1.4 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.