Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOAOLD2705P0
Kod producenta: AG275QZN/EU
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 4038986180436
Czas reakcji matrycy: 0.500 ms
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~144 | DP: 48~240
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI 1,8m,USB 3.0, Kabel zasilający, zasilacz
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Typ matrycy: VA
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613.4x365.7x50.3
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania poziomego: 30~230kHz / DP: 30~255kHz
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Głośniki: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarno-czerwony (Black-red)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Informacje dodatkowe: Adaptive Sync
Normy spełniane przez monitor: VESA DisplayHDR 400
Częstotliwość odchylania pionowego: 48~144Hz / DP: 48~240Hz
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613.4x(411.1~561.1)x231.8
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 9.38
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: AGON
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 23.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -20° / +20°
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 240 Hz
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~230 | DP: 30~255
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1539 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | AGON |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 0.500 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 240 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 48~144Hz / DP: 48~240Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 30~230kHz / DP: 30~255kHz |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 23.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarno-czerwony (Black-red) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI 1,8m,USB 3.0, Kabel zasilający, zasilacz |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613.4x(411.1~561.1)x231.8 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613.4x365.7x50.3 |
| Waga z podstawą (kg): | 9.38 |
| Informacje dodatkowe: | Adaptive Sync |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48~144 | DP: 48~240 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30~230 | DP: 30~255 |
| Normy spełniane przez monitor: | VESA DisplayHDR 400 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.