Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAOLD3200V0
Kod producenta: AG326UD
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986112468
Kontrast statyczny: 1500000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 8W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Rodzina: AGON PRO
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -16° / +16°
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 0.030 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, kabel DisplayPort
Typ matrycy: QD-OLED
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Touch: Nie
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Informacje dodatkowe: Kompatybilność z Xbox S: 2560x1440@120Hz
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +25°
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 717,3 x 420,8 x 106,5
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 717,3 x (485,9~635,9) x 316,8
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 10.23
Waga bez podstawy (kg): 7.40
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3857 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | AGON PRO |
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | QD-OLED |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 0.030 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1500000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +25° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -16° / +16° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 8W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI, kabel DisplayPort |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 717,3 x (485,9~635,9) x 316,8 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 717,3 x 420,8 x 106,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 10.23 |
| Waga bez podstawy (kg): | 7.40 |
| Informacje dodatkowe: | Kompatybilność z Xbox S: 2560x1440@120Hz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.