Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAALD3400B0
Kod producenta: UM.CB2EE.001
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4710180579161
Gwarancja producenta: 24
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 817 x 597 x 270
Wielkość plamki: 0.233 mm
Waga z podstawą (kg): 8.70
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście audio
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: Nitro
Regulacja wysokości: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 37.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Informacje dodatkowe: Czas reakcji: 1 ms (VRB)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2952 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Nitro |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wyjście audio |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 37.00 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 817 x 597 x 270 |
| Waga z podstawą (kg): | 8.70 |
| Informacje dodatkowe: | Czas reakcji: 1 ms (VRB) |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.