Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOGBLD280010
Kod producenta: M28U
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719331810887
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający/Kabel HDMI/Kabel DP/Kabel USB/QSG/Karta gwarancyjna
Typ matrycy: SS IPS
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Przekątna ekranu: 28.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 636,5 x 372,3 x 63,1
Strona o towarze: https://www.gigabyte.com/pl/Monitor/M28U#kf
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Producent: GIGABYTE
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 636,5 x 534,2 x 193,6
Opis ogólny: Gigabyte 28" M28U 3840 x 2160 SS IPS 144 Hz
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Wielkość plamki: 0.160 mm
Nazwa typu: Monitory LCD
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Informacje dodatkowe: Kensington lock
Wbudowany zasilacz: Tak
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Waga z podstawą (kg): 6.93
Cechy: 2xHDMI DP
Waga bez podstawy (kg): 5.18
Baza SCIP: Nie
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Technologia podświetlania: EDGE
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +20°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 115.00 W
Nasycenie kolorów: 120% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Czas reakcji matrycy: 2.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1844 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 28.00 cali |
| Typ matrycy: | SS IPS |
| Technologia podświetlania: | EDGE |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.160 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 2.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 120% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 115.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel zasilający/Kabel HDMI/Kabel DP/Kabel USB/QSG/Karta gwarancyjna |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 636,5 x 534,2 x 193,6 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 636,5 x 372,3 x 63,1 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.93 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.18 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.