Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODLLD320050
Kod producenta: 210-BFVU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184657195
Gwarancja producenta: 36
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 709,2 x 424,8 x 64
Informacje dodatkowe: AMD FreeSync, slot blokady bezpieczeństwa
Częstotliwość odchylania poziomego: 29~140
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Częstotliwość odchylania pionowego: 40~60
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 709,2 x 518,1 x 207
Wielkość plamki: 0.182 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga bez podstawy (kg): 7.37
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście audio
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 2,5W
Technologia podświetlania: WLED
Regulacja wysokości: Tak - 70mm
Pobór energii (podczas pracy): 38.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 29~140
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMi, kabel USB, kabel zasilający
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 40~60
Typ matrycy: VA
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Touch: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1910 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.182 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | Wyjście audio |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 70mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2,5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 38.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 40~60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 29~140 |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMi, kabel USB, kabel zasilający |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 709,2 x 518,1 x 207 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 709,2 x 424,8 x 64 |
| Waga bez podstawy (kg): | 7.37 |
| Informacje dodatkowe: | AMD FreeSync, slot blokady bezpieczeństwa |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.