Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMLEVALL1064
Kod producenta: F0J2001GPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 198157313514
Dołączona myszka: Tak
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Wbudowana karta graficzna: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Arc 140T
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,5 GHz,2 GHz
Klawiatura w zestawie: Tak
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 5,1 GHz
Typ procesora: Intel Core Ultra 7
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
NVMe: Tak
Typ matrycy: IPS
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Nazwa koloru: Luna Grey
Rodzaj pamięci: Zintegrowana
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Ilość portów HDMI: 2
Producent głośników: JBL
Przekątna ekranu: 27"
Obsługiwana moc adaptera AC: 135 W
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
Suma megapikseli: 5 MP
Wydajność GPU do: 74 TOPs
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 3
Ostrzeżenia: Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Przestrzeń barw RGB: sRGB
WWAN: Niezainstalowany
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Paleta barw: 99%
Obsługa rzadkości: Tak
Nośniki: SSD
Moc wyjściowa (RMS): 16 W
Obsługa efektów Windows Studio: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Moc adaptera AC: 135 W
Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: DirectML,OpenVINO,WebNN,Windows ML,ONNX RT
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 2
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Intel AI Boost
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro
Całkowita wydajność procesora do: 96 TOPs
Prędkość zegara pamięci: 7467 MHz
Typ anteny: 2x2
Wydajność NPU do: 13 TOPs
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Ilość głośników: 4
Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: 2
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Arc Graphics
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 2,5 GHz
Dedykowana karta graficzna: Nie
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Series 2)
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Liczba rdzeni procesora: 16
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
Liczba wątków: 16
Typ HD: Quad HD
Wersja TPM: 2.0
Producent procesora: Intel
Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
Możliwość podłączenia myszy: Bezprzewodowy
Cache procesora: 24 MB
Ekran dotykowy: Nie
Możliwość podłączenia klawiatury: Bezprzewodowy
Układ płyty głównej: Intel SoC
Język klawiatury: Amerykański międzynarodowy
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Wi-Fi: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Efektywne rdzenie: 8
Wersja Bluetooth: 5.4
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 4,4 GHz
Przewodowa sieć LAN: Tak
Waga (z podstawą): 8,4 kg
Wydajne rdzenie: 6
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Wysokość urządzenia (z podstawą): 565,5 mm
Maksymalna moc turbo: 115 W
Kolor produktu: Szary
Szerokość urządzenia (z podstawą): 613,6 mm
Podstawowa moc procesora: 28 W
Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB
Głębokość urządzenia (z podstawą): 235 mm
Typ dysku SSD: M.2
Jasność: 400 cd/m2
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Typ produktu: All-in-One PC
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Pamięć RAM: 16 GB
Wbudowane głośniki: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 5,1 GHz
Typ pamięci RAM: LPDDR5x-SDRAM
Wbudowany mikrofon: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6719 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5x-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci: | 7467 MHz |
| Nazwa koloru: | Luna Grey |
| Kolor produktu: | Szary |
| Moc adaptera AC: | 135 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Waga (z podstawą): | 8,4 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 613,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 565,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 235 mm |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Wersja Bluetooth: | 5.4 |
| Bluetooth: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Bezprzewodowy |
| Możliwość podłączenia myszy: | Bezprzewodowy |
| Język klawiatury: | Amerykański międzynarodowy |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Paleta barw: | 99% |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Arc 140T |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Arc Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Producent procesora: | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5,1 GHz |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej: | 700 MHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 5,1 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 4,4 GHz |
| Cache procesora: | 24 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 16 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,5 GHz,2 GHz |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: | 2 |
| Podstawowa moc procesora: | 28 W |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 2,5 GHz |
| Maksymalna moc turbo: | 115 W |
| Generacja procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 px |
| Typ HD: | Quad HD |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Ilość głośników: | 4 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS): | 16 W |
| Producent głośników: | JBL |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Nośniki: | SSD |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| NVMe: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Suma megapikseli: | 5 MP |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
| Całkowita wydajność procesora do: | 96 TOPs |
| Wydajność GPU do: | 74 TOPs |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: | DirectML,OpenVINO,WebNN,Windows ML,ONNX RT |
| Obsługa efektów Windows Studio: | Tak |
| Obsługa rzadkości: | Tak |
| Wydajność NPU do: | 13 TOPs |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 135 W |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.