Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KOMMISALL0274
Kod producenta: PRO AP272P 14M-867XEU
Stan magazynowy: 11 szt.
Kod EAN: 4711377388894
Wyjścia słuchawkowe: 1
NVMe: Tak
Standard VESA: Tak
Liczba portów USB 2.0: 2
Kamera prywatności: Tak
Kolor produktu: Czarny
Wysokość opakowania: 514 mm
Gniazda pamięci: 2
Ilość DisplayPort: 1
Głębokość opakowania: 32 mm
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Mikrofon: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 8 kg
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Ilość portów HDMI: 1
Szerokość opakowania: 711 mm
Jasność: 250 cd/m2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Typ kamery HD: Full HD
Typ produktu: All-in-One PC
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 1
Wbudowane głośniki: Tak
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Producent karty WLAN: Intel
Wbudowany mikrofon: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 - 90%
Wbudowana karta graficzna: Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Typ matrycy: IPS
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 3.0
Ilość głośników: 2
Rodzaj pamięci: DIMM/SO-DIMM
Nośniki: SSD
Obsługiwana moc adaptera AC: 120 W
Zainstalowany system operacyjny: Nie
Przycisk Włączania/wyłączania: Tak
Przekątna ekranu: 27"
Ostrzeżenia: Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.
Maksymalna konfiguracja CPU: 1
Generacja procesora: Intel Core i5-14xxx
Powierzchnia wyświetlacza: Matowy
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Możliwość montażu na ścianie: Tak
Prędkość zegara pamięci: 5600 MHz
Typ HD: Full HD
Wersja TPM: 2.0
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Ekran matowy: Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Ekran dotykowy: Nie
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Dedykowana karta graficzna: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Efektywne rdzenie: 4
Typ magistrali: DMI4
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,5 GHz
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Wersja Bluetooth: 5.3
Wydajne rdzenie: 6
Liczba rdzeni procesora: 10
Zakres wilgotności względnej: 0 - 85%
Maksymalna moc turbo: 148 W
Model procesora: i5-14400
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 35 °C
Waga (z podstawą): 4,63 kg
Podstawowa moc procesora: 65 W
Liczba wątków: 16
Wysokość urządzenia (z podstawą): 457,7 mm
Typ dysku SSD: M.2
Producent procesora: Intel
Szerokość urządzenia (z podstawą): 613,5 mm
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Cache procesora: 20 MB
Głębokość urządzenia (z podstawą): 268 mm
Pamięć RAM: 16 GB
Układ płyty głównej: Intel H610
Typ slotów pamięci: SO-DIMM
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Wi-Fi: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 4,7 GHz
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Bluetooth: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 730
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,8 GHz,2,5 GHz
Przewodowa sieć LAN: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,7 GHz
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4134 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,8 GHz,2,5 GHz |
| Typ magistrali: | DMI4 |
| Maksymalna moc turbo: | 148 W |
| Podstawowa moc procesora: | 65 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,5 GHz |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,7 GHz |
| Generacja procesora: | Intel Core i5-14xxx |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora: | i5-14400 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Cache procesora: | 20 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,7 GHz |
| Producent procesora: | Intel |
| Liczba wątków: | 16 |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 730 |
| Gniazda pamięci: | 2 |
| Typ slotów pamięci: | SO-DIMM |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 5600 MHz |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | DIMM/SO-DIMM |
| Przycisk Włączania/wyłączania: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 120 W |
| Waga (z podstawą): | 4,63 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 457,7 mm |
| Głębokość opakowania: | 32 mm |
| Szerokość opakowania: | 711 mm |
| Wysokość opakowania: | 514 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 8 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 613,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 268 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 - 90% |
| Wi-Fi: | Tak |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biznes |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Układ płyty głównej: | Intel H610 |
| Maksymalna konfiguracja CPU: | 1 |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Ekran matowy: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ matrycy: | IPS |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Powierzchnia wyświetlacza: | Matowy |
| Typ HD: | Full HD |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Nie |
| NVMe: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 3.0 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Mikrofon: | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Kamera prywatności: | Tak |
| Typ kamery HD: | Full HD |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.