Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMLEVALL1083
Kod producenta: F0HQ0041PB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 198154117429
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Jasność: 300 cd/m2
Dołączona myszka: Tak
Łączność z siecią komórkową: Nie
Typ produktu: All-in-One PC
Model wbudowanej karty graficznej: AMD Radeon 680M
Typ dysku SSD: M.2
Wbudowane głośniki: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Wbudowany mikrofon: Tak
Liczba portów USB 2.0: 2
Pamięć RAM: 16 GB
Wbudowana karta graficzna: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Klawiatura w zestawie: Tak
Ilość portów HDMI: 2
Producent wbudowanego procesora graficznego: AMD
Typ procesora: AMD Ryzen™ 7
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
NVMe: Tak
Typ matrycy: IPS
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Nazwa koloru: Cloud grey
Rodzaj pamięci: DIMM/SO-DIMM
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Przekątna ekranu: 27"
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Suma megapikseli: 5 MP
Nośniki: SSD
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 1
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Paleta barw: 99%
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Moc wyjściowa (RMS): 6 W
Układ audio: Realtek ALC233-CG
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Prędkość zegara pamięci: 4800 MHz
Typ anteny: 2x2
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Ilość głośników: 2
Typ zintegrowanej karty graficznej: AMD Radeon
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Dedykowana karta graficzna: Nie
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Liczba rdzeni procesora: 8
Typ HD: Full HD
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Model procesora: 7735HS
Ekran dotykowy: Nie
Taktowanie procesora: 3,2 GHz
Język klawiatury: Amerykański międzynarodowy
Producent procesora: AMD
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Układ płyty głównej: AMD SoC
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Obsługiwana moc adaptera AC: 135 W
Wi-Fi: Tak
Wersja Bluetooth: 5.2
Ostrzeżenia: Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.
Bluetooth: Tak
Waga (z podstawą): 7,1 kg
WWAN: Niezainstalowany
Przewodowa sieć LAN: Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą): 473,2 mm
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Szerokość urządzenia (z podstawą): 611,7 mm
Wersja TPM: 2.0
Kolor produktu: Szary
Głębokość urządzenia (z podstawą): 192 mm
Ekran matowy: Tak
Gniazda pamięci: 2
Typ slotów pamięci: SO-DIMM
Możliwość podłączenia myszy: Bezprzewodowy
Układ pamięci: 2 x 8 GB
Możliwość podłączenia klawiatury: Bezprzewodowy
Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB
Maksymalne taktowanie procesora: 4,75 GHz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3959 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 473,2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 611,7 mm |
| Waga (z podstawą): | 7,1 kg |
| Wi-Fi: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Układ płyty głównej: | AMD SoC |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Możliwość podłączenia myszy: | Bezprzewodowy |
| Język klawiatury: | Amerykański międzynarodowy |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Bezprzewodowy |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD: | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Typ matrycy: | IPS |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Ekran matowy: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Paleta barw: | 99% |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 192 mm |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 135 W |
| Nazwa koloru: | Cloud grey |
| Kolor produktu: | Szary |
| Układ pamięci: | 2 x 8 GB |
| Typ slotów pamięci: | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci: | 2 |
| Rodzaj pamięci: | DIMM/SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 4800 MHz |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | AMD Radeon |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | AMD |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Producent procesora: | AMD |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,75 GHz |
| Taktowanie procesora: | 3,2 GHz |
| Typ procesora: | AMD Ryzen™ 7 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Model procesora: | 7735HS |
| Model wbudowanej karty graficznej: | AMD Radeon 680M |
| Ilość głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS): | 6 W |
| Układ audio: | Realtek ALC233-CG |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Nośniki: | SSD |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Suma megapikseli: | 5 MP |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.