Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPMIPHOUR09R
Kod producenta: PRO AP242P 14M-683EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377214223
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth V5.3
Pamięć zainstalowana (GB): 8
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pojemność dysku: 512 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 333,26 x 541,93 x 479,5
Waga (kg): 4.630
Informacje dodatkowe: 1 x Line-out
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -4° / +20°
Chipset płyty głównej: Intel® H610
Złącza USB: 2xUSB 3.2 Gen 1, 1xUSB3.2 Gen 2 Type C, 1xUSB 3.2 Gen 2, 2xUSB 2.0
Wejście mikrofonowe: Tak
Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics 730
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Mysz w zestawie: Tak
Klawiatura w zestawie: Tak
Ekran - dodatkowy opis: Anti-Glare
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCle
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i3-14100 Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz )
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 120W
Wbudowane Audio: Realtek ALC897
Wbudowana kamera internetowa: Tak
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: All in One
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5
Rodzaj napędu optycznego: brak
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3349 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | All in One |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis: | Anti-Glare |
| Touch: | Nie |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i3-14100 Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz ) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej: | Intel® H610 |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics 730 |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCle |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Rodzaj napędu optycznego: | brak |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC897 |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa: | Tak |
| Złącza USB: | 2xUSB 3.2 Gen 1, 1xUSB3.2 Gen 2 Type C, 1xUSB 3.2 Gen 2, 2xUSB 2.0 |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth V5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -4° / +20° |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Mysz w zestawie: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 333,26 x 541,93 x 479,5 |
| Waga (kg): | 4.630 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 120W |
| Informacje dodatkowe: | 1 x Line-out |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.