Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMLEVKOPM288
Kod producenta: 12XD0026PB_16
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901443356790
Liczba portów USB 2.0: 4
Rozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)
Głębokość produktu: 291,4 mm
Ilość DisplayPort: 1
Podstawowa moc procesora: 65 W
Szerokość produktu: 92,5 mm
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Typ dysku SSD: M.2
Wysokość produktu: 339,5 mm
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Waga produktu: 4,2 kg
Ilość portów HDMI: 1
Napięcie wejściowe zasilacza: 100 - 240 V
Obudowa: SFF
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Pamięć RAM: 16 GB
Kolor produktu: Czarny
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Gniazda pamięci: UDIMM x 2
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 2,5 GHz,1,8 GHz
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,7 GHz
Zasilanie: 180 W
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
NVMe: Tak
Typ produktu: PC
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Objętość: 8,2 l
Wbudowane głośniki: Tak
Nośniki: SSD
Wersja DisplayPort: 1.4
Wbudowana karta graficzna: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Częstotliwość wejściowa zasilania: 50/60 Hz
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro
System dźwięku: Dźwięk wysokiej jakości
Dołączony wyświetlacz: Nie
Wersja HDMI: 2.1 TMDS
Układ audio: Realtek ALC623-CG
Producent karty WLAN: Intel
Prędkość zegara pamięci: 4800 MHz
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Typ anteny: 2x2
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Dedykowana karta graficzna: Nie
Ilość głośników: 1
Liczba procesorów: 1
Generacja procesora: Intel Core i5-14xxx
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): TCO
Liczba rdzeni procesora: 10
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Model procesora: i5-14400
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Liczba wątków: 16
Wersja Bluetooth: 5.3
Producent procesora: Intel
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Wersja TPM: 2.0
Cache procesora: 20 MB
Maksymalne taktowanie procesora: 4,7 GHz
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Układ płyty głównej: Intel B760
Przeznaczenie: Poziomy/Pionowy
Efektywne rdzenie: 4
Wi-Fi: Tak
Napęd optyczny: DVD±RW
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,5 GHz
Bluetooth: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 730
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Wydajne rdzenie: 6
Przewodowa sieć LAN: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Maksymalna moc turbo: 148 W
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3359 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Układ płyty głównej: | Intel B760 |
| Układ audio: | Realtek ALC623-CG |
| System dźwięku: | Dźwięk wysokiej jakości |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Typ produktu: | PC |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 730 |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 2,5 GHz,1,8 GHz |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Podstawowa moc procesora: | 65 W |
| Liczba procesorów: | 1 |
| Generacja procesora: | Intel Core i5-14xxx |
| Maksymalna moc turbo: | 148 W |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,5 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,7 GHz |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora: | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,7 GHz |
| Model procesora: | i5-14400 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Liczba wątków: | 16 |
| Cache procesora: | 20 MB |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci: | 4800 MHz |
| Gniazda pamięci: | UDIMM x 2 |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Objętość: | 8,2 l |
| Przeznaczenie: | Poziomy/Pionowy |
| Obudowa: | SFF |
| Zasilanie: | 180 W |
| Częstotliwość wejściowa zasilania: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza: | 100 - 240 V |
| Głębokość produktu: | 291,4 mm |
| Waga produktu: | 4,2 kg |
| Szerokość produktu: | 92,5 mm |
| Wysokość produktu: | 339,5 mm |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ilość głośników: | 1 |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Napęd optyczny: | DVD±RW |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Rozmiar dysku SSD M.2: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 4 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Wersja HDMI: | 2.1 TMDS |
| Wersja DisplayPort: | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | TCO |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.