Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KOMQOBKOP0014
Kod producenta: QE-SUC-12GB/512GB
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 5903719147668
Materiały: Aluminium,Tworzywo sztuczne
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Pamięć RAM: 12 GB
Typ pamięci RAM: DDR4
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wersja Bluetooth: 5.2
Maksymalne taktowanie procesora: 3,6 GHz
Napęd optyczny: Nie
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Ilość portów HDMI: 2
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro
Dołączony wyświetlacz: Nie
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Dedykowana karta graficzna: Nie
Liczba rdzeni procesora: 4
Model procesora: N150
Liczba wątków: 4
Producent procesora: Intel
Wi-Fi: Tak
Bluetooth: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Obudowa: Mini PC
Kolor produktu: Czarny
Typ produktu: Mini PC
Wbudowana karta graficzna: Tak
Ilość portów USB Typu-C: 1
Ostrzeżenia: Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji.,Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Unikać narażania na ekstremalne temperatury i wilgotność.
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1299 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Model procesora: | N150 |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB Typu-C: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 2 |
| Ostrzeżenia: | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji.,Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Unikać narażania na ekstremalne temperatury i wilgotność. |
| Producent procesora: | Intel |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,6 GHz |
| Liczba wątków: | 4 |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Obudowa: | Mini PC |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Materiały: | Aluminium,Tworzywo sztuczne |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.