Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMHP-KOP1121
Kod producenta: 6U4Q5EA
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 197498701875
Ochrona hasłem: Tak
Typ produktu: PC
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Rodzaj ochrony hasłem: BIOS,Zasilanie włączone,Użytkownik
Wbudowana karta graficzna: Tak
Maksymalna konfiguracja CPU: 1
Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x): 1
Klawiatura w zestawie: Tak
Ostrzeżenia: Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu.,Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpiecz
Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x): 1
Wersja DisplayPort: 1.4a
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Typ pamięci SSD: TLC
Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x): 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C: 1
Dołączony wyświetlacz: Nie
Częstotliwość wejściowa zasilania: 50 - 60 Hz
Narzędzia HP Security: Zaślepka kamerki; Obsługa modułu Trusted Platform Module (oprogramowania układowego TPM)
Układ audio: Realtek ALC3252
Wersja HDMI: 1.4b
Narzędzia do zarządzania HP: HP Client Catalog (do pobrania); Pakiety sterowników HP (do pobrania); HP Image Assistant (do pobrania); Biblioteka HP Client Management Script Library (do pobrania); HP Manageability Integration Kit
Prędkość zegara pamięci: 4800 MHz
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 4
Wersja TPM: 2.0
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Producent karty WLAN: Intel
HP GTIN (EAN/UPC): 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Rok wprowadzenia: 2023
Dedykowana karta graficzna: Nie
Typ anteny: 2x2
Możliwość podłączenia myszy: Przewodowa
Typ magistrali: DMI4
Generacja procesora: 12th gen Intel® Core™ i5
Możliwość podłączenia klawiatury: Przewodowa
Typ pamięci procesora: L3
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Liczba rdzeni procesora: 6
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wydajne rdzenie: 6
Model procesora: i5-12500
Wersja Bluetooth: 5.2
Taktowanie procesora: 3 GHz
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Maksymalna moc turbo: 117 W
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 °C
Podstawowa moc procesora: 65 W
Liczba wątków: 12
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Producent procesora: Intel
Dołączona myszka: Tak
Napięcie wejściowe zasilacza: 100 - 240 V
Cache procesora: 18 MB
Napęd optyczny: DVD±RW
Pamięć RAM: 16 GB
Układ płyty głównej: Intel Q670
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 730
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Wi-Fi: Tak
Wejście liniowe: Tak
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Bluetooth: Tak
Wyjście liniowe: Tak
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 3 GHz
Przewodowa sieć LAN: Tak
Liczba portów USB 2.0: 3
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,6 GHz
Głębokość produktu: 308 mm
Ilość DisplayPort: 2
NVMe: Tak
Szerokość produktu: 337 mm
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Segment HP: Biznes
Wysokość produktu: 155 mm
HP Support Assistant: Tak
Waga produktu: 6,15 kg
Ilość portów HDMI: 1
Typ klawiatury: USB
Obudowa: Tower
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 3
Oprogramowanie przed instalacją: Oprogramowanie HP Noise Cancellation; HP Support Assistant; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; HP Privacy Settings; HP Desktop Support Utilities; HP Setup Integrated OOBE; Opro
Kolor produktu: Czarny
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Wysokość opakowania: 499 mm
Gniazda pamięci: DIMM x 4
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Głębokość opakowania: 400 mm
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Waga wraz z opakowaniem: 8,87 kg
Maksymalna pojemność pamięci: 128 GB
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Szerokość opakowania: 287 mm
Zasilanie: 260 W
Nośniki: SSD
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3299 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 4 |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Obudowa: | Tower |
| Rok wprowadzenia: | 2023 |
| Częstotliwość wejściowa zasilania: | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie: | 260 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza: | 100 - 240 V |
| Głębokość opakowania: | 400 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 8,87 kg |
| Wysokość opakowania: | 499 mm |
| Szerokość opakowania: | 287 mm |
| Waga produktu: | 6,15 kg |
| Szerokość produktu: | 337 mm |
| Wysokość produktu: | 155 mm |
| Głębokość produktu: | 308 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Układ audio: | Realtek ALC3252 |
| Układ płyty głównej: | Intel Q670 |
| Typ produktu: | PC |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 128 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 4800 MHz |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 730 |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,6 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 3 GHz |
| Maksymalna moc turbo: | 117 W |
| Generacja procesora: | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Podstawowa moc procesora: | 65 W |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków: | 12 |
| Cache procesora: | 18 MB |
| Taktowanie procesora: | 3 GHz |
| Typ magistrali: | DMI4 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Model procesora: | i5-12500 |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Rodzaj ochrony hasłem: | BIOS,Zasilanie włączone,Użytkownik |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Przewodowa |
| Możliwość podłączenia myszy: | Przewodowa |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x): | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x): | 2 |
| Maksymalna konfiguracja CPU: | 1 |
| Oprogramowanie przed instalacją: | Oprogramowanie HP Noise Cancellation; HP Support Assistant; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; HP Privacy Settings; HP Desktop Support Utilities; HP Setup Integrated OOBE; Opro |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Typ pamięci SSD: | TLC |
| Nośniki: | SSD |
| Napęd optyczny: | DVD±RW |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| NVMe: | Tak |
| Wersja DisplayPort: | 1.4a |
| Ilość DisplayPort: | 2 |
| Liczba portów USB 2.0: | 3 |
| Wejście liniowe: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Wyjście liniowe: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4b |
| Typ klawiatury: | USB |
| Ostrzeżenia: | Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu.,Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania. |
| Segment HP: | Biznes |
| Narzędzia do zarządzania HP: | HP Client Catalog (do pobrania); Pakiety sterowników HP (do pobrania); HP Image Assistant (do pobrania); Biblioteka HP Client Management Script Library (do pobrania); HP Manageability Integration Kit |
| HP Support Assistant: | Tak |
| Narzędzia HP Security: | Zaślepka kamerki; Obsługa modułu Trusted Platform Module (oprogramowania układowego TPM) |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.