Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KOMLEVKOPM304
Kod producenta: 11JN006HPB
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 196801297647
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Liczba portów USB 2.0: 2
Producent wbudowanego procesora graficznego: AMD
Głębokość produktu: 183 mm
Ilość DisplayPort: 1
NVMe: Tak
Szerokość produktu: 179 mm
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Funkcja Wake-On-LAN: Tak
Wysokość produktu: 37 mm
Ilość portów HDMI: 1
Objętość: 1 l
Waga produktu: 1,25 kg
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Ochrona hasłem: Tak
System chłodzenia wodnego: Nie
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Rodzaj ochrony hasłem: Supervisor,Zasilanie włączone,HDD
Okienko: Nie
Całkowita pojemność dysków SSD: 256 GB
System dźwięku: Dźwięk wysokiej jakości
Obudowa: Mini PC
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 1
Kolor produktu: Czarny
Język systemu operacyjnego: Polski,Angielski
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Pojemność pamięci SSD: 256 GB
Model kontrolera WLAN: Realtek RTL8822CE
Układ pamięci: 1 x 8 GB
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 12192 m
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Nośniki: SSD
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 90%
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 60 °C
Certyfikaty: ErP Lot 3
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Typ anteny: 2x2
Zasilanie: 65 W
Dołączony wyświetlacz: Nie
Ilość głośników: 1
Typ produktu: Mini PC
Układ audio: Realtek ALC222
Generacja procesora: AMD Ryzen 5000 Series
Wbudowane głośniki: Tak
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): TCO,ENERGY STAR
Wbudowana karta graficzna: Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Klawiatura w zestawie: Tak
Dedykowana karta graficzna: Nie
Liczba procesorów: 1
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,802.11g,802.11a
Typ procesora: AMD Ryzen™ 5
Typ pamięci procesora: L3
Wersja Bluetooth: 5.0
Liczba rdzeni procesora: 6
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Model procesora: 5600GE
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3048 m
Taktowanie procesora: 3,4 GHz
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Liczba wątków: 12
Kensington Lock: Tak
Producent procesora: AMD
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Cache procesora: 16 MB
Maksymalne taktowanie procesora: 4,4 GHz
Certyfikaty zgodności: RoHS
Układ płyty głównej: AMD PRO 500
Dołączona myszka: Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Wi-Fi: Tak
Przeznaczenie: Poziomy/Pionowy
Typ dysku SSD: M.2
Bluetooth: Tak
Napęd optyczny: Nie
Model wbudowanej karty graficznej: AMD Radeon Graphics
Całkowita pojemność dysków: 256 GB
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Pamięć RAM: 8 GB
Przewodowa sieć LAN: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2466 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | AMD |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | AMD Radeon Graphics |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Objętość: | 1 l |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kensington Lock: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Zasilanie: | 65 W |
| Szerokość produktu: | 179 mm |
| Głębokość produktu: | 183 mm |
| Wysokość produktu: | 37 mm |
| Waga produktu: | 1,25 kg |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 12192 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Wi-Fi: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,802.11g,802.11a |
| Wersja Bluetooth: | 5.0 |
| Model kontrolera WLAN: | Realtek RTL8822CE |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Rodzaj ochrony hasłem: | Supervisor,Zasilanie włączone,HDD |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Ilość głośników: | 1 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Układ audio: | Realtek ALC222 |
| Obudowa: | Mini PC |
| System chłodzenia wodnego: | Nie |
| Okienko: | Nie |
| Przeznaczenie: | Poziomy/Pionowy |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Układ pamięci: | 1 x 8 GB |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Model procesora: | 5600GE |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Cache procesora: | 16 MB |
| Certyfikaty: | ErP Lot 3 |
| Producent procesora: | AMD |
| Liczba wątków: | 12 |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Liczba procesorów: | 1 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,4 GHz |
| Generacja procesora: | AMD Ryzen 5000 Series |
| Typ procesora: | AMD Ryzen™ 5 |
| Taktowanie procesora: | 3,4 GHz |
| Układ płyty głównej: | AMD PRO 500 |
| System dźwięku: | Dźwięk wysokiej jakości |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Język systemu operacyjnego: | Polski,Angielski |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Nośniki: | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Całkowita pojemność dysków: | 256 GB |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| NVMe: | Tak |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 256 GB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Pojemność pamięci SSD: | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | TCO,ENERGY STAR |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.