Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOASLD1600N0
Kod producenta: PA169CDV
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 4711081710554
Gwarancja producenta: 36
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: TUV Flicker-free
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 370 x 237 x 12
Wielkość plamki: 0.090 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 1.07
Kontrast statyczny: 1200 :1
Złącza zewn.: USB Type-C x2
Wbudowane głośniki: 2 x 1W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ProArt
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 15.00 W
Nasycenie kolorów: 100% (sRGB)
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 450 cd/m2
Format obrazu: 16:10
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz, rysik ProArt, torba, gwarancja, przewodnik
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Informacje dodatkowe: Tehnologia PIP / PBP, presety ProArt, HDCP 2.2
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5555 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ProArt |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:10 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.090 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 450 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1200 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV Flicker-free |
| Złącza zewn.: | USB Type-C x2 |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 1W |
| Nasycenie kolorów: | 100% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 15.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz, rysik ProArt, torba, gwarancja, przewodnik |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 370 x 237 x 12 |
| Waga z podstawą (kg): | 1.07 |
| Informacje dodatkowe: | Tehnologia PIP / PBP, presety ProArt, HDCP 2.2 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.