Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOASLD2406F0
Kod producenta: VG246H1A
Stan magazynowy: 24 szt.
Kod EAN: 4711081934462
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Czas reakcji matrycy: 0.500 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30-120
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48-100
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 541.04 x 323.26 x 61.37
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30-120
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: CE
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 48-100
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 541.04 x 394.36 x 173.98
Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 3.42
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1300 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: TUF Gaming
Regulacja wysokości: Nie
Pobór energii (podczas pracy): 19.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 608 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | TUF Gaming |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.500 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1300 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | CE |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 19.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 541.04 x 394.36 x 173.98 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48-100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30-120 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 541.04 x 323.26 x 61.37 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.42 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.