Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMLEVALL1077
Kod producenta: F0HN00SHPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 199271422229
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Głębokość opakowania: 229 mm
Przewodowa sieć LAN: Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Waga wraz z opakowaniem: 9,55 kg
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Typ slotów pamięci: SO-DIMM
Szerokość opakowania: 670 mm
Kolor produktu: Szary
Maksymalne taktowanie procesora: 4,5 GHz
Suma megapikseli: 5 MP
Gniazda pamięci: 2
Dołączona myszka: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 1
Układ pamięci: 1 x 8 GB
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Paleta barw: 99%
Jasność: 250 cd/m2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Moc wyjściowa (RMS): 6 W
Typ produktu: All-in-One PC
Obsługiwana moc adaptera AC: 135 W
Liczba portów USB 2.0: 2
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 12192 m
Wbudowane głośniki: Tak
Ostrzeżenia: Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 90%
Wbudowany mikrofon: Tak
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Ilość portów HDMI: 2
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
Wbudowana karta graficzna: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Klawiatura w zestawie: Tak
Wersja TPM: 2.0
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Typ anteny: 2x2
Typ procesora: Intel® Core™ i3
Ekran matowy: Tak
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Ilość głośników: 2
Typ matrycy: IPS
Możliwość podłączenia myszy: Bezprzewodowy
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Rodzaj pamięci: DIMM/SO-DIMM
Możliwość podłączenia klawiatury: Bezprzewodowy
Nośniki: SSD
Generacja procesora: Intel Core i3-13xxx
Przekątna ekranu: 23,8"
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Efektywne rdzenie: 4
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,3 GHz
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Wydajne rdzenie: 2
Układ audio: Realtek ALC233-CG
Typ HD: Full HD
Maksymalna moc turbo: 55 W
Prędkość zegara pamięci: 5200 MHz
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Podstawowa moc procesora: 15 W
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Ekran dotykowy: Nie
Łączność z siecią komórkową: Nie
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Język klawiatury: Amerykański międzynarodowy
Typ dysku SSD: M.2
Dedykowana karta graficzna: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Pamięć RAM: 8 GB
Liczba rdzeni procesora: 6
Wersja Bluetooth: 5.2
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Model procesora: i3-1315U
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3048 m
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Liczba wątków: 8
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,5 GHz
Producent procesora: Intel
Waga (z podstawą): 6 kg
NVMe: Tak
Cache procesora: 10 MB
Wysokość urządzenia (z podstawą): 431 mm
Nazwa koloru: Cloud grey
Układ płyty głównej: Intel SoC
Szerokość urządzenia (z podstawą): 540 mm
Producent głośników: Harman Kardon
Wi-Fi: Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą): 192 mm
Wysokość opakowania: 553 mm
Bluetooth: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2746 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Układ pamięci: | 1 x 8 GB |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 12192 m |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ slotów pamięci: | SO-DIMM |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Szerokość opakowania: | 670 mm |
| Głębokość opakowania: | 229 mm |
| Wysokość opakowania: | 553 mm |
| Waga (z podstawą): | 6 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 540 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 192 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 431 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 9,55 kg |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 135 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,5 GHz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i3 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,5 GHz |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Nazwa koloru: | Cloud grey |
| Kolor produktu: | Szary |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Rodzaj pamięci: | DIMM/SO-DIMM |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Gniazda pamięci: | 2 |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Bezprzewodowy |
| Prędkość zegara pamięci: | 5200 MHz |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Typ HD: | Full HD |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Typ matrycy: | IPS |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Paleta barw: | 99% |
| Ekran matowy: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS): | 6 W |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Producent głośników: | Harman Kardon |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Maksymalna moc turbo: | 55 W |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Model procesora: | i3-1315U |
| Liczba wątków: | 8 |
| Cache procesora: | 10 MB |
| Producent procesora: | Intel |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Generacja procesora: | Intel Core i3-13xxx |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,3 GHz |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Język klawiatury: | Amerykański międzynarodowy |
| Możliwość podłączenia myszy: | Bezprzewodowy |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Układ audio: | Realtek ALC233-CG |
| Ilość głośników: | 2 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Suma megapikseli: | 5 MP |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.