Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMHP-ALL0359
Kod producenta: B6YQ2ET_16_1TB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901443354024
Wysokość opakowania: 525 mm
Jasność: 250 cd/m2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Głębokość opakowania: 277 mm
Typ produktu: All-in-One PC
Liczba portów USB 2.0: 2
Waga wraz z opakowaniem: 8,5 kg
Wbudowane głośniki: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Szerokość opakowania: 641 mm
Wbudowany mikrofon: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Łączna liczba złączy SATA: 1
Wbudowana karta graficzna: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Wersja HDMI: 1.4
Klawiatura w zestawie: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
Suma megapikseli: 5 MP
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Typ matrycy: IPS
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Paleta barw: 72%
Rodzaj pamięci: DIMM/SO-DIMM
Nośniki: SSD
Przekątna ekranu: 23,8"
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Producent karty WLAN: Realtek
Obsługiwana moc adaptera AC: 90 W
Dołączony wyświetlacz: Tak
Typ anteny: 1x1
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Pozycjonowanie na rynku: Na co dzień
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Ekran matowy: Tak
Układ audio: Realtek ALC3274
Generacja procesora: Intel® Core™ i5 13. generacji
Rok wprowadzenia: 2025
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Możliwość podłączenia klawiatury: Przewodowa
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Typ HD: Full HD
Efektywne rdzenie: 8
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Iris Xe Graphics
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,4 GHz
Dedykowana karta graficzna: Nie
Ekran dotykowy: Nie
Wydajne rdzenie: 2
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Maksymalna moc turbo: 55 W
Liczba rdzeni procesora: 10
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Podstawowa moc procesora: 15 W
Model procesora: i5-1334U
Wersja Bluetooth: 5.3
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Liczba wątków: 12
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 °C
Pamięć RAM: 16 GB
Producent procesora: Intel
Waga (z podstawą): 5,37 kg
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Cache procesora: 12 MB
Wysokość urządzenia (z podstawą): 419 mm
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Wi-Fi: Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą): 540,6 mm
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,6 GHz
Bluetooth: Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą): 183,7 mm
NVMe: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Nazwa koloru: Shell white
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
HP JumpStart: Tak
Waga produktu: 5,37 kg
Typ slotów pamięci: SO-DIMM
Segment HP: Biznes
Obudowa: All-in-One
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
HP Support Assistant: Tak
Kolor produktu: Biały
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Iris Xe Graphics
Przednia kamera HP: HP Webcam 5MP
Gniazda pamięci: 2
Długość przekątnej ekranu (cm): 60,5 cm
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3959 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Model procesora: | i5-1334U |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków: | 12 |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,6 GHz |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,4 GHz |
| Maksymalna moc turbo: | 55 W |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Rodzaj pamięci: | DIMM/SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci: | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci: | 2 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Nazwa koloru: | Shell white |
| Rok wprowadzenia: | 2025 |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 90 W |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 419 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 183,7 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 540,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 8,5 kg |
| Szerokość opakowania: | 641 mm |
| Waga produktu: | 5,37 kg |
| Głębokość opakowania: | 277 mm |
| Wysokość opakowania: | 525 mm |
| Waga (z podstawą): | 5,37 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Bluetooth: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Typ anteny: | 1x1 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Producent karty WLAN: | Realtek |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Pozycjonowanie na rynku: | Na co dzień |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Przewodowa |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD: | Full HD |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Ekran matowy: | Tak |
| Paleta barw: | 72% |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Typ matrycy: | IPS |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Układ audio: | Realtek ALC3274 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Łączna liczba złączy SATA: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Suma megapikseli: | 5 MP |
| Obudowa: | All-in-One |
| Dołączony wyświetlacz: | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 60,5 cm |
| HP Support Assistant: | Tak |
| HP JumpStart: | Tak |
| Segment HP: | Biznes |
| Przednia kamera HP: | HP Webcam 5MP |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.