Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPHPPHOUR050
Kod producenta: 936S9EA
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0198122305230
Wbudowana kamera internetowa: 5,0 MPix
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: All in One
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Rodzaj napędu optycznego: Brak
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Port Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth V5.3
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Kolor obudowy: Biały (White)
Pojemność dysku: 512 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 183,7 x 540,62 x 419,01
Waga (kg): 5.370
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Informacje dodatkowe: Certyfikat ENERGY STAR
Gwarancja producenta: 36
Złącza USB: 2x USB 3.0 + 2x USB 3.1
Wyjście słuchawkowe: Tak
Wejście mikrofonowe: Tak
Wbudowany mikrofon: Tak
Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Mysz w zestawie: Przewodowa, biała
Klawiatura w zestawie: Przewodowa, biała
Ekran - dodatkowy opis: Powłoka matowa, LED, IPS, 60Hz, 250 nitów
Maksymalna wielkość pamięci: 32 GB
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i3-N300 Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz)
Wbudowane Audio: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3023 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | All in One |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis: | Powłoka matowa, LED, IPS, 60Hz, 250 nitów |
| Touch: | Nie |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i3-N300 Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Rodzaj napędu optycznego: | Brak |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa: | 5,0 MPix |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Złącza USB: | 2x USB 3.0 + 2x USB 3.1 |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth V5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Klawiatura w zestawie: | Przewodowa, biała |
| Mysz w zestawie: | Przewodowa, biała |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 183,7 x 540,62 x 419,01 |
| Waga (kg): | 5.370 |
| Informacje dodatkowe: | Certyfikat ENERGY STAR |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.