Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMASUALL0236
Kod producenta: A5402WVARK-WPC003X
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387613160
Waga (z podstawą): 8,9 kg
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 4 GHz
Liczba wątków: 12
Wysokość urządzenia (z podstawą): 426 mm
Wydajne rdzenie: 2
Producent procesora: Intel
Maksymalna moc turbo: 55 W
Cache procesora: 12 MB
Szerokość urządzenia (z podstawą): 541 mm
Liczba tylnych portów USB: 4
Wi-Fi: Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą): 201 mm
Podstawowa moc procesora: 15 W
Bluetooth: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Łączność z siecią komórkową: Nie
Przewodowa sieć LAN: Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Typ dysku SSD: M.2
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Kensington Lock: Tak
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Kolor produktu: Biały
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Pamięć RAM: 16 GB
Gniazda pamięci: 2
Typ slotów pamięci: SO-DIMM
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Maksymalne taktowanie procesora: 5,4 GHz
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Jasność: 250 cd/m2
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,2 GHz,1,8 GHz
Typ produktu: All-in-One PC
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Wbudowane głośniki: Tak
Liczba portów USB 2.0: 2
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 5,4 GHz
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
NVMe: Tak
Wbudowany mikrofon: Tak
Ilość portów HDMI: 2
Nazwa koloru: White
Wbudowana karta graficzna: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 3
Hasło użytkownika dysku twardego: Tak
Typ procesora: Intel Core 7
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Rozdzielczość zdjęcia: 1920 x 1080 px
Typ matrycy: LCD
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
Typ kamery HD: Full HD
Przekątna ekranu: 23,8"
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Liczba bocznych portów USB: 3
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Paleta barw: 100%
Liczba bocznych portów audio: 1
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Ostrzeżenia: Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Typ anteny: 2x2
WWAN: Niezainstalowany
Nośniki: SSD
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Generacja procesora: Intel Core (Series 1)
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 20 V
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR,EPEAT Silver
Ilość portów Thunderbolt 4: 1
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Certyfikaty zgodności: REACH
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro
Typ HD: Full HD
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Hasło BIOS: Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Graphics
Ekran dotykowy: Nie
Obsługiwane karty pamięci: SD,MMC
Dedykowana karta graficzna: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Ekran matowy: Tak
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Liczba rdzeni procesora: 10
Wersja Bluetooth: 5.4
Efektywne rdzenie: 8
Model procesora: 150U
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4259 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Gniazda pamięci: | 2 |
| Typ slotów pamięci: | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Kolor produktu: | Biały |
| Kensington Lock: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Nazwa koloru: | White |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 20 V |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 426 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 201 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 541 mm |
| Waga (z podstawą): | 8,9 kg |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Wersja Bluetooth: | 5.4 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Hasło BIOS: | Tak |
| Hasło użytkownika dysku twardego: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Ekran matowy: | Tak |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Liczba wątków: | 12 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,2 GHz,1,8 GHz |
| Model procesora: | 150U |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5,4 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 4 GHz |
| Generacja procesora: | Intel Core (Series 1) |
| Maksymalna moc turbo: | 55 W |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 5,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Typ procesora: | Intel Core 7 |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Paleta barw: | 100% |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ HD: | Full HD |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Typ matrycy: | LCD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Certyfikaty zgodności: | REACH |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Obsługiwane karty pamięci: | SD,MMC |
| NVMe: | Tak |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Liczba tylnych portów USB: | 4 |
| Liczba bocznych portów audio: | 1 |
| Liczba bocznych portów USB: | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 3 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4: | 1 |
| Rozdzielczość zdjęcia: | 1920 x 1080 px |
| Typ kamery HD: | Full HD |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR,EPEAT Silver |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.