Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOBHP-NOT4346
Kod producenta: 9Y7K5ET_16
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 5901443353959
Certyfikaty zgodności: CCC
Dedykowana karta graficzna: Nie
Model kontrolera WLAN: RZ616
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Typ pamięci procesora: L3
Moc adaptera AC: 65 W
Układ klawiatury: QWERTY
Liczba rdzeni procesora: 4
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 2
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Model procesora: 7335U
Typ anteny: 2x2
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Taktowanie procesora: 3 GHz
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Generacja procesora: AMD Ryzen 7000 Series
Przednia kamera: Tak
Liczba wątków: 8
Typ HD: Full HD
Urządzenie wskazujące: Clickpad
Producent procesora: AMD
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Klawiatura numeryczna: Nie
Cache procesora: 8 MB
Ekran dotykowy: Nie
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Bluetooth: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Ilość wbudowanych głośników: 2
Przewodowa sieć LAN: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wysokość (z przodu): 1,09 cm
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Wersja Bluetooth: 5.3
Łączność z siecią komórkową: Nie
Głębokość produktu: 224,4 mm
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Wysokość (z tyłu): 1,7 cm
Szerokość produktu: 318,6 mm
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Waga produktu: 1,39 kg
Kensington Lock: Tak
Pamięć RAM: 16 GB
Kolor produktu: Srebrny
Maksymalne taktowanie procesora: 4,3 GHz
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
NVMe: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Napęd optyczny: Nie
Nazwa koloru: Pike silver plastic
Jasność: 300 cd/m2
Model wbudowanej karty graficznej: AMD Radeon 660M
Segment HP: Biznes
Typ produktu: Netbook
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Przednia kamera HP: HP Webcam 5MP
Wbudowane głośniki: Tak
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Rodzaj głośników HP: HP Dual Speakers
Wbudowany mikrofon: Tak
Piktogram(y) zagrożenia: GHS07: Substancje drażniące,GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Ilość portów HDMI: 1
Technologia ramki ekranu wyświetlacza: Micro-Edge
Wbudowana karta graficzna: Tak
Ostrzeżenia: Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Długość przekątnej ekranu (cm): 35,6 cm
Pojemność baterii: 56 Wh
WWAN: Niezainstalowany
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Wysokość opakowania: 305 mm
Typ procesora: AMD Ryzen™ 3
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Głębokość opakowania: 449 mm
Typ matrycy: IPS
Oryginalna nazwa marki: HP
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Szerokość opakowania: 69 mm
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Czas szybkiego ładowania (50%): 30 min
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Szybkie ładowanie: Tak
Nośniki: SSD
Ochrona hasłem: Tak
Przekątna ekranu: 14"
Zasilanie USB: Tak
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Bez ECC: Tak
Czytnik linii papilarnych: Tak
Indeks naprawialności: 8.3
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro
Wersja HDMI: 2.1
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Korekcja ECC: Nie
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Ilość komór baterii: 3
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Paleta barw: 45%
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej: AMD Radeon
Producent karty WLAN: MediaTek
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2915 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Generacja procesora: | AMD Ryzen 7000 Series |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Producent procesora: | AMD |
| Liczba wątków: | 8 |
| Cache procesora: | 8 MB |
| Model procesora: | 7335U |
| Typ procesora: | AMD Ryzen™ 3 |
| Taktowanie procesora: | 3 GHz |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | AMD Radeon |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej: | AMD Radeon 660M |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Bez ECC: | Tak |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Korekcja ECC: | Nie |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Typ produktu: | Netbook |
| Oryginalna nazwa marki: | HP |
| Nazwa koloru: | Pike silver plastic |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Moc adaptera AC: | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Wysokość (z przodu): | 1,09 cm |
| Wysokość (z tyłu): | 1,7 cm |
| Szerokość produktu: | 318,6 mm |
| Głębokość produktu: | 224,4 mm |
| Waga produktu: | 1,39 kg |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Kensington Lock: | Tak |
| Producent karty WLAN: | MediaTek |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Model kontrolera WLAN: | RZ616 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Indeks naprawialności: | 8.3 |
| Głębokość opakowania: | 449 mm |
| Szerokość opakowania: | 69 mm |
| Wysokość opakowania: | 305 mm |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Typ matrycy: | IPS |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Paleta barw: | 45% |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 35,6 cm |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza: | Micro-Edge |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Typ HD: | Full HD |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Certyfikaty zgodności: | CCC |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 2 |
| Czas szybkiego ładowania (50%): | 30 min |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Pojemność baterii: | 56 Wh |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Przednia kamera: | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Układ klawiatury: | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Clickpad |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS07: Substancje drażniące,GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia: | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
| Przednia kamera HP: | HP Webcam 5MP |
| Segment HP: | Biznes |
| Rodzaj głośników HP: | HP Dual Speakers |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.