Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPDLNCGUS2D0
Kod producenta: N007L355015EMEA_EDU_FGPR
Stan magazynowy: 0 szt.
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 12
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 0
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Czytnik linii papilarnych: Tak
Pojemność dysku: 512 GB
Informacje dodatkowe: Funkcja rozpoznawania twarzy
Pojemność baterii (Wh): 42.0
Gwarancja producenta: 60
Warunki serwisowe: 5Y
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: 3 cell
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro Edu PL 64-bit
Seria / rodzina: Latitude
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: DDR5-5600
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Port Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Port Bluetooth: Tak
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3264 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Latitude |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro Edu PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | DDR5-5600 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth: | Tak |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | 3 cell |
| Pojemność baterii (Wh): | 42.0 |
| Warunki serwisowe: | 5Y |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 65W |
| Informacje dodatkowe: | Funkcja rozpoznawania twarzy |
| Gwarancja producenta: | 60 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.