Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPHPNOFUS0F0
Kod producenta: A58S9EA
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0198415415837
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Przekątna ekranu: 14.00 cali
Porty USB: 3x : 2x 3.2 + 1x 3.2 Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Port LAN: Brak
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 12
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Czytnik kart: MicroSD
Kolor obudowy: Biały (White)
Złącze stacji dokującej: Nie
Pojemność dysku: 512 GB
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Wymiary [G x S x W] (mm): 210 x 322 x 19,9
Powłoka ekranu: Błyszcząca (Glare, Glossy)
Waga (kg): 1.510
Informacje dodatkowe: Szyfrowanie TPM
Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: 5,0 MPix
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: 3 cell
Touch: Tak
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
Seria / rodzina: Pavilion
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3428 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Pavilion |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Błyszcząca (Glare, Glossy) |
| Touch: | Tak |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | Brak |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 2x 3.2 + 1x 3.2 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | 5,0 MPix |
| Czytnik kart: | MicroSD |
| Złącze stacji dokującej: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | 3 cell |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 210 x 322 x 19,9 |
| Waga (kg): | 1.510 |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Informacje dodatkowe: | Szyfrowanie TPM |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.