Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMDELKOP1604
Kod producenta: ECS1250_RPLS-R_002
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184983348
Model kontrolera WLAN: MediaTek MT7920
Wersja PAIA: GaBi version 1, 2024
Układ audio: Realtek ALC3204
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): -15,2 - 10668 m
Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): 73,26
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): 148
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 65 °C
Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): 2,96
Dedykowana karta graficzna: Nie
Typ anteny: 2x2
Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e): 62,752
Liczba procesorów: 1
Generacja procesora: Intel Core i5-14xxx
Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): 9,176
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wersja TPM: 2.0
Liczba rdzeni procesora: 10
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n)
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Model procesora: i5-14400
Efektywne rdzenie: 4
Liczba wątków: 16
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,5 GHz
Producent procesora: Intel
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): -15,2 - 3048 m
Wydajne rdzenie: 6
Cache procesora: 20 MB
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 °C
Maksymalna moc turbo: 148 W
Układ płyty głównej: Intel SoC
Kensington Lock: Tak
Podstawowa moc procesora: 65 W
Wi-Fi: Tak
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Typ dysku SSD: M.2
Bluetooth: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 4,7 GHz
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Napęd optyczny: Nie
Napięcie wejściowe zasilacza: 90 - 264 V
Przewodowa sieć LAN: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 730
Pamięć RAM: 16 GB
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Głębokość produktu: 293 mm
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Szerokość produktu: 95 mm
Liczba portów USB 2.0: 4
Ilość DisplayPort: 1
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 2,5 GHz,1,8 GHz
Wysokość produktu: 303,5 mm
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,7 GHz
Waga produktu: 4,75 kg
Ilość portów HDMI: 1
NVMe: Tak
Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Bronze
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 3
Wersja DisplayPort: 1.4
Obudowa: Wąski PC
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Częstotliwość wejściowa zasilania: 47/63 Hz
Kolor produktu: Czarny
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
System dźwięku: Dźwięk wysokiej jakości
Gniazda pamięci: DIMM x 2
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Wersja HDMI: 2.1
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Wibracje podczas przechowywania: 1,37 G
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Wstrząsy podczas pracy: 40 G
Obsługa kanałów pamięci: Jednokanałowy
Mysz w zestawie na wybranych rynkach: Dell MS116 Optical Mouse
Nośniki: SSD
Wstrząsy podczas przechowywania: 105 G
Zasilanie: 180 W
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Wibracje podczas pracy: 0,26 G
Typ produktu: PC
Klawiatura dostępna na wybranych rynkach: Dell KB216 Multimedia USB Keyboard
Oprogramowanie próbne: McAfee LiveSafe 1Yr,Microsoft Office Trial
Wbudowana karta graficzna: Tak
MU-MIMO: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Producent karty WLAN: MediaTek
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Szybkość przesyłania danych pamięci: 5600 MT/s
Dołączony wyświetlacz: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3520 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 730 |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci: | 5600 MT/s |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,7 GHz |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Napięcie wejściowe zasilacza: | 90 - 264 V |
| Zasilanie: | 180 W |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Głębokość produktu: | 293 mm |
| Szerokość produktu: | 95 mm |
| Wysokość produktu: | 303,5 mm |
| Waga produktu: | 4,75 kg |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Wstrząsy podczas pracy: | 40 G |
| Wibracje podczas pracy: | 0,26 G |
| Wibracje podczas przechowywania: | 1,37 G |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | -15,2 - 10668 m |
| Wstrząsy podczas przechowywania: | 105 G |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | -15,2 - 3048 m |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Model kontrolera WLAN: | MediaTek MT7920 |
| MU-MIMO: | Tak |
| Producent karty WLAN: | MediaTek |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ produktu: | PC |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Układ audio: | Realtek ALC3204 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 2,5 GHz,1,8 GHz |
| Liczba procesorów: | 1 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,5 GHz |
| Podstawowa moc procesora: | 65 W |
| Maksymalna moc turbo: | 148 W |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,7 GHz |
| Generacja procesora: | Intel Core i5-14xxx |
| Model procesora: | i5-14400 |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Cache procesora: | 20 MB |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 2 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Obsługa kanałów pamięci: | Jednokanałowy |
| Obudowa: | Wąski PC |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kensington Lock: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa zasilania: | 47/63 Hz |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| System dźwięku: | Dźwięk wysokiej jakości |
| Klawiatura dostępna na wybranych rynkach: | Dell KB216 Multimedia USB Keyboard |
| Mysz w zestawie na wybranych rynkach: | Dell MS116 Optical Mouse |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Oprogramowanie próbne: | McAfee LiveSafe 1Yr,Microsoft Office Trial |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| NVMe: | Tak |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 3 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wersja DisplayPort: | 1.4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): | 9,176 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): | 148 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e): | 62,752 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): | 73,26 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): | 2,96 |
| Wersja PAIA: | GaBi version 1, 2024 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.