Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KOMLEVKOPM193
Kod producenta: 12LN0025PB
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 197529125069
Wersja HDMI: 2.1
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 3
Układ pamięci: 1 x 8 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Język systemu operacyjnego: Polski,Angielski
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Producent karty WLAN: Intel
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Nośniki: SSD
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
Zasilanie: 65 W
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): -15,2 - 10668 m
Typ produktu: Mini PC
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Dopuszczalna wilgotność względna: 20 - 90%
Wbudowane głośniki: Tak
Maksymalna konfiguracja CPU: 1
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 60 °C
Wbudowana karta graficzna: Tak
Dołączony wyświetlacz: Nie
Konfigurowalne niższe TDP: 35 W
Klawiatura w zestawie: Tak
Ostrzeżenia: Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu.,Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpiecz
Układ audio: Realtek ALC256
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Typ anteny: 2x2
Efektywne rdzenie: 4
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Ilość głośników: 1
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,4 GHz
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Generacja procesora: Intel® Core™ i5 13. generacji
Wydajne rdzenie: 4
Dedykowana karta graficzna: Nie
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS,ErP,EPEAT Gold,ENERGY STAR,TCO
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Maksymalna moc turbo: 95 W
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Podstawowa moc procesora: 45 W
Liczba rdzeni procesora: 8
Wersja Bluetooth: 5.1
Typ dysku SSD: M.2
Model procesora: i5-13420H
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Liczba wątków: 12
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): -15,2 - 3048 m
Pamięć RAM: 8 GB
Producent procesora: Intel
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 °C
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Cache procesora: 12 MB
Kensington Lock: Tak
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Układ płyty głównej: Intel SoC
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,6 GHz
Wi-Fi: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
NVMe: Tak
Bluetooth: Tak
Dołączona myszka: Tak
Objętość: 1 l
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Wysokość opakowania: 500 mm
Przewodowa sieć LAN: Tak
Napęd optyczny: Nie
Głębokość opakowania: 262 mm
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Waga wraz z opakowaniem: 5,18 kg
Głębokość produktu: 182,9 mm
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Szerokość opakowania: 140 mm
Szerokość produktu: 179 mm
Liczba portów USB 2.0: 2
Ochrona hasłem: Tak
Wysokość produktu: 36,5 mm
Ilość DisplayPort: 1
Rodzaj ochrony hasłem: BIOS,HDD,Supervisor
Waga produktu: 1,11 kg
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Wersja DisplayPort: 1.4
Obudowa: Mini PC
Ilość portów HDMI: 1
System dźwięku: Dźwięk wysokiej jakości
Kolor produktu: Czarny
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2999 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | -15,2 - 10668 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 20 - 90% |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.1 |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| System dźwięku: | Dźwięk wysokiej jakości |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Układ audio: | Realtek ALC256 |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Ilość głośników: | 1 |
| Objętość: | 1 l |
| Obudowa: | Mini PC |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | -15,2 - 3048 m |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Model procesora: | i5-13420H |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Konfigurowalne niższe TDP: | 35 W |
| Podstawowa moc procesora: | 45 W |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Liczba wątków: | 12 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,6 GHz |
| Maksymalna moc turbo: | 95 W |
| Producent procesora: | Intel |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,4 GHz |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Układ pamięci: | 1 x 8 GB |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kensington Lock: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Zasilanie: | 65 W |
| Waga produktu: | 1,11 kg |
| Głębokość opakowania: | 262 mm |
| Szerokość produktu: | 179 mm |
| Szerokość opakowania: | 140 mm |
| Wysokość opakowania: | 500 mm |
| Wysokość produktu: | 36,5 mm |
| Głębokość produktu: | 182,9 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5,18 kg |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem: | BIOS,HDD,Supervisor |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU: | 1 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Język systemu operacyjnego: | Polski,Angielski |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| NVMe: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Wersja DisplayPort: | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 3 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS,ErP,EPEAT Gold,ENERGY STAR,TCO |
| Ostrzeżenia: | Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu.,Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania. |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.