Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KOMLEVKOPM297
Kod producenta: 12XD000YPB
Stan magazynowy: 8 szt.
Kod EAN: 198154856816
System dźwięku: Dźwięk wysokiej jakości
Głębokość produktu: 291,4 mm
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Wersja HDMI: 2.1
Szerokość produktu: 92,5 mm
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Język systemu operacyjnego: Angielski,Polski
Wysokość produktu: 339,5 mm
Ilość portów HDMI: 1
Producent karty WLAN: Intel
Waga produktu: 4,2 kg
Wersja TPM: 2.0
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Obudowa: SFF
Możliwość podłączenia myszy: Przewodowa
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 12192 m
Kolor produktu: Czarny
Możliwość podłączenia klawiatury: Przewodowa
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 90%
Gniazda pamięci: DIMM x 2
Efektywne rdzenie: 8
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 60 °C
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 4,1 GHz
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Typ anteny: 2x2
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Wydajne rdzenie: 8
Nośniki: SSD
Ilość głośników: 1
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Maksymalna moc turbo: 219 W
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Generacja procesora: Intel® Core™ i7 13. generacji
Zasilanie: 260 W
Rozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): TCO
Typ produktu: PC
Podstawowa moc procesora: 65 W
Dołączony wyświetlacz: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wbudowane głośniki: Tak
Typ dysku SSD: M.2
Układ audio: Realtek ALC623-CG
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wbudowana karta graficzna: Tak
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Prędkość zegara pamięci: 5600 MHz
Wersja Bluetooth: 5.3
Klawiatura w zestawie: Tak
Napięcie wejściowe zasilacza: 100 - 240 V
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Typ procesora: Intel® Core™ i7
Pamięć RAM: 16 GB
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3048 m
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Dedykowana karta graficzna: Nie
Kensington Lock: Tak
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Liczba procesorów: 1
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 2,1 GHz,1,5 GHz
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Maksymalne taktowanie procesora: 5,2 GHz
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 5,1 GHz
Liczba rdzeni procesora: 16
Dołączona myszka: Tak
NVMe: Tak
Model procesora: i7-13700
Przeznaczenie: Poziomy/Pionowy
Objętość: 8,2 l
Liczba wątków: 24
Napęd optyczny: DVD±RW
Nazwa koloru: Chassis: Black, Bezel: Grey
Producent procesora: Intel
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 770
Wysokość opakowania: 530 mm
Cache procesora: 30 MB
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Głębokość opakowania: 395 mm
Układ płyty głównej: Intel B760
Wyjście liniowe: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 6,29 kg
Wi-Fi: Tak
Szerokość opakowania: 195 mm
Bluetooth: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Ochrona hasłem: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Wyjścia słuchawkowe: 1
Rodzaj ochrony hasłem: Zasilanie włączone,BIOS,HDD
Przewodowa sieć LAN: Tak
Liczba portów USB 2.0: 4
Wersja DisplayPort: 1.4
Kontroler LAN: Realtek RTL8111K
Ilość DisplayPort: 1
Częstotliwość wejściowa zasilania: 50/60 Hz
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Mikrofon: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4266 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i7 13. generacji |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Maksymalna moc turbo: | 219 W |
| Podstawowa moc procesora: | 65 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 4,1 GHz |
| Wydajne rdzenie: | 8 |
| Cache procesora: | 30 MB |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 5,1 GHz |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 770 |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 2 |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Prędkość zegara pamięci: | 5600 MHz |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Kensington Lock: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Nazwa koloru: | Chassis: Black, Bezel: Grey |
| Objętość: | 8,2 l |
| Obudowa: | SFF |
| Przeznaczenie: | Poziomy/Pionowy |
| Częstotliwość wejściowa zasilania: | 50/60 Hz |
| Liczba wątków: | 24 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Kontroler LAN: | Realtek RTL8111K |
| Bluetooth: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| System dźwięku: | Dźwięk wysokiej jakości |
| Układ audio: | Realtek ALC623-CG |
| Układ płyty głównej: | Intel B760 |
| Rodzaj ochrony hasłem: | Zasilanie włączone,BIOS,HDD |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Ilość głośników: | 1 |
| Model procesora: | i7-13700 |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i7 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5,2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 16 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 2,1 GHz,1,5 GHz |
| Liczba procesorów: | 1 |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Napięcie wejściowe zasilacza: | 100 - 240 V |
| Zasilanie: | 260 W |
| Waga wraz z opakowaniem: | 6,29 kg |
| Waga produktu: | 4,2 kg |
| Głębokość opakowania: | 395 mm |
| Szerokość produktu: | 92,5 mm |
| Głębokość produktu: | 291,4 mm |
| Wysokość opakowania: | 530 mm |
| Szerokość opakowania: | 195 mm |
| Wysokość produktu: | 339,5 mm |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 12192 m |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Typ produktu: | PC |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Przewodowa |
| Możliwość podłączenia myszy: | Przewodowa |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Język systemu operacyjnego: | Angielski,Polski |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Napęd optyczny: | DVD±RW |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Rozmiar dysku SSD M.2: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 4 |
| Wersja DisplayPort: | 1.4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Wyjście liniowe: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Mikrofon: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | TCO |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.