Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: SBUBAPBZ50V0
Kod producenta: UAP-XG-EU
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 0817882024273
Zysk anteny bezprzewodowej: 6 dBi (2,4GHz), 8 dBi (5GHz)
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 2500 Mbps = 800 Mbps (2,4 GHz) + 1700 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10G LAN
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3bt
Ilość portów LAN: 2
Dodatkowe funkcje urządzenia: MU-MIMO
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT
Antena: Wewnętrzna - 4 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 50 x 228 x 228
Waga (kg): 1.200
Informacje dodatkowe: Aplikacja UniFi Network
Moc wyjściowa: 25 dBm
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3875 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3bt |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 2500 Mbps = 800 Mbps (2,4 GHz) + 1700 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | 25 dBm |
| Bezpieczeństwo: | WPA-Enterprise/ENT |
| Antena: | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 6 dBi (2,4GHz), 8 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | MU-MIMO |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10G LAN |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 50 x 228 x 228 |
| Waga (kg): | 1.200 |
| Informacje dodatkowe: | Aplikacja UniFi Network |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.