Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBUBAPBZ5070
Kod producenta: UAP-AC-LITE-5
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0810354025440
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 3 dBi
Waga (g): 185
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz)
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q)
Ilość portów LAN: 1
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-Enterprise/ENT
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.
Strona o towarze: http://www.ubnt.com/
Wymiary [G x S x W] (mm): 160 x 160 x 31.45
Stan magazynu Wrocław: 5.00
Producent: Ubiquiti Networks Inc
Opis ogólny: Access Point UBIQUITI UniFi UAP-AC-LITE AP AC867 5GHz, N300 2,4GHz 122m 1Gb
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: !!! 5-pack !!! Brak zasilaczy w komplecie !!!
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Access Point
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 1311.17
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1911 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Producent: | Ubiquiti Networks Inc |
| Opis ogólny: | Access Point UBIQUITI UniFi UAP-AC-LITE AP AC867 5GHz, N300 2,4GHz 122m 1Gb |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-ENT |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q) |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 3 dBi |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Strona o towarze: | http://www.ubnt.com/ |
| Informacje dodatkowe: | !!! 5-pack !!! Brak zasilaczy w komplecie !!! |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 x 160 x 31.45 |
| Waga (g): | 185 |
| Producent: | Ubiquiti Networks Inc |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 5.00 |
| Cena netto: | 1311.17 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Opis ogólny: | Access Point UBIQUITI UniFi UAP-AC-LITE AP AC867 5GHz, N300 2,4GHz 122m 1Gb |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-Enterprise/ENT |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 3 dBi |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 x 160 x 31.45 |
| Waga (g): | 185 |
| Informacje dodatkowe: | !!! 5-pack !!! Brak zasilaczy w komplecie !!! |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Strona o towarze: | http://www.ubnt.com/ |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.