Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: SBUBAPBZ50F0
Kod producenta: UAP-AC-M
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 0810354025792
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz)
Odpinana antena: Tak
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE)
Ilość portów USB: 0 szt.
Ilość portów LAN: 1
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2
Antena: Zewnętrzna - 2 szt.
Strona o towarze: https://unifi-mesh.ubnt.com/
Wymiary [G x S x W] (mm): 353 x 46 x 34,4
Waga (kg): 0.152
Stan magazynu Wrocław: 14.00
Producent: Ubiquiti Networks Inc
Opis ogólny: Access Point UBIQUITI UniFi AP AC Mesh PoE WiFi AC1200 Dual-Band 2x2MIMO
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: Certifications: CE, FCC, IC
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Access Point
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 327.24
Baza SCIP: Nie
Moc wyjściowa: 20 dBm
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 3 dBi (2,4GHz), 4 dBi (5GHz)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 518 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Ubiquiti Networks Inc |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) |
| Opis ogólny: | Access Point UBIQUITI UniFi AP AC Mesh PoE WiFi AC1200 Dual-Band 2x2MIMO |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Bezpieczeństwo: | WPA2 |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Antena: | Zewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Tak |
| Moc wyjściowa: | 20 dBm |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 3 dBi (2,4GHz), 4 dBi (5GHz) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Informacje dodatkowe: | Certifications: CE, FCC, IC |
| Waga (kg): | 0.152 |
| Strona o towarze: | https://unifi-mesh.ubnt.com/ |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 353 x 46 x 34,4 |
| Producent: | Ubiquiti Networks Inc |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 14.00 |
| Cena netto: | 327.24 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point UBIQUITI UniFi AP AC Mesh PoE WiFi AC1200 Dual-Band 2x2MIMO |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | 20 dBm |
| Bezpieczeństwo: | WPA2 |
| Antena: | Zewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Tak |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 3 dBi (2,4GHz), 4 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 353 x 46 x 34,4 |
| Waga (kg): | 0.152 |
| Informacje dodatkowe: | Certifications: CE, FCC, IC |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Strona o towarze: | https://unifi-mesh.ubnt.com/ |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.