Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBTPAPBZ6080
Kod producenta: EAP613
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4895252500516
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 2900 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45 LAN
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+)
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: Mapowanie SSID do VLAN
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA3-Enterprise/ENT
Antena: Wewnętrzna - 4 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 160 x 160 x 33,6
Informacje dodatkowe: Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%–90%, bez kondensacji
Moc wyjściowa: CE: <20 dBm(2,4 GHz); FCC: <25 dBm (2,4 GHz), <25 dBm (5 GHz)
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 2 x 4 dBi (2.4GHz), 2 x 5 dBi (5GHz)
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 514 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 2900 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE: <20 dBm(2,4 GHz); FCC: <25 dBm (2,4 GHz), <25 dBm (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA3-Enterprise/ENT |
| Antena: | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 2 x 4 dBi (2.4GHz), 2 x 5 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Mapowanie SSID do VLAN |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 x 160 x 33,6 |
| Informacje dodatkowe: | Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%–90%, bez kondensacji |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.