Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBUBAPBZ8000
Kod producenta: U7-PRO
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0810084693650
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 688 Mbps (2,4 GHz) + 2882 Mbps (5 GHz) + 5765 Mbps (6 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G/2.5G RJ-45 Uplink
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q)
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network)
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz
Bezpieczeństwo: WPA3-Enterprise/ENT
Wymiary [G x S x W] (mm): 206 x 46
Waga (kg): 0.680
Informacje dodatkowe: Certyfikaty: CE, FCC, IC
Moc wyjściowa: 22 dBm (2.4 GHz), 26 dBm (5 GHz), 23 dBm (6 GHz)
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 4 dBi (2,4GHz), 6 dBi (5GHz), 5.8 dBi (6GHz)
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1041 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 688 Mbps (2,4 GHz) + 2882 Mbps (5 GHz) + 5765 Mbps (6 GHz) |
| Moc wyjściowa: | 22 dBm (2.4 GHz), 26 dBm (5 GHz), 23 dBm (6 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA3-Enterprise/ENT |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 4 dBi (2,4GHz), 6 dBi (5GHz), 5.8 dBi (6GHz) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G/2.5G RJ-45 Uplink |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 206 x 46 |
| Waga (kg): | 0.680 |
| Informacje dodatkowe: | Certyfikaty: CE, FCC, IC |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.