Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBUBAPBZ50T0
Kod producenta: UAP-nanoHD-3
Stan magazynowy: 0 szt.
Moc wyjściowa: 2,4 GHz: 23 dBm; 5 GHz: 26 dBm
Port PoE: Nie
Zysk anteny bezprzewodowej: 2,8 dBi (2,4GHz), 3 dBi (5GHz)
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 2100 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 1733 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE)
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: QoS (Quality of Service)
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT
Antena: Wewnętrzna - 4 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 32,65 x 160 x 160
Waga (kg): 0.300
Informacje dodatkowe: Certyfikaty: CE, FCC, IC
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2103 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 2100 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 1733 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | 2,4 GHz: 23 dBm; 5 GHz: 26 dBm |
| Bezpieczeństwo: | WPA-Enterprise/ENT |
| Antena: | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 2,8 dBi (2,4GHz), 3 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | QoS (Quality of Service) |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 32,65 x 160 x 160 |
| Waga (kg): | 0.300 |
| Informacje dodatkowe: | Certyfikaty: CE, FCC, IC |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.