Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: SBTPAPBZ50B0
Kod producenta: EAP225-Outdoor
Stan magazynowy: 7 szt.
Kod EAN: 6935364083571
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 2 x 4 dBi (2.4GHz), 2 x 5 dBi (5GHz)
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1200 Mbps (2,4 GHz i 5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45 LAN
Odpinana antena: Tak
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE)
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: Mapowanie SSID do VLAN
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Antena: Zewnętrzna - 2 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 46 x 27 x 215 (bez anten i zestawu montażowego)
Informacje dodatkowe: Zawartość: Wodoodporne anteny
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 448 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps (2,4 GHz i 5 GHz) |
| Antena: | Zewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Tak |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 2 x 4 dBi (2.4GHz), 2 x 5 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Mapowanie SSID do VLAN |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 46 x 27 x 215 (bez anten i zestawu montażowego) |
| Informacje dodatkowe: | Zawartość: Wodoodporne anteny |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.