Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: UMMAOC000080
Kod producenta: MCE422 W
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 5902211118725
Grupa towarowa: Smart Home\Oprawy oświetlenia
Baza SCIP: Nie
Maksymalne obciążenie: 40W
Wymaga instalacji: Nie
Producent: Maclean
Opis ogólny: Oprawa natynkowa halogenowa Maclean GU10 MCE422 W biała
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Oprawy z czujnikiem ruchu
Informacje dodatkowe: Nowoczesny design
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 29 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Maclean |
| Nazwa typu: | Oprawy z czujnikiem ruchu |
| Opis ogólny: | Oprawa natynkowa halogenowa Maclean GU10 MCE422 W biała |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Wymaga instalacji: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | Nowoczesny design |
| Maksymalne obciążenie: | 40W |
| Grupa towarowa: | Smart HomeOprawy oświetlenia |
| Baza SCIP: | Nie |
| Maksymalne obciążenie: | 40W |
| Wymaga instalacji: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | Nowoczesny design |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.