Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KILTPLACC0043
Kod producenta: Deco E4(3-Pack)
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 6935364086794
Szerokość produktu: 90,7 mm
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac
Wysokość produktu: 190 mm
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Kolor produktu: Biały
Przycisk reset: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Certyfikaty: FCC, IC, NCC, BSMI, IDA,RCM, JPA, JRF, VCCI, KC
Zabezpieczenie firewall: SPI Firewall
Typ produktu: System siatki
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK,WPA2-PSK
Kolor obudowy: Biały, Szary
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Diody LED: LAN, WLAN
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85171800
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Prąd wyjściowy adaptera AC: 0,85 A
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 9 V
Kabel Ethernet: Tak
Certyfikaty zgodności: CE,RoHS
Ostrzeżenia: Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.
Prąd wejściowy zasilacza: 0,3 A
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
BeamForming: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Liczba urządzeń w zestawie: 3 szt.
Wysokość opakowania: 160 mm
Dynamiczny adres IP: Tak
Głębokość opakowania: 235 mm
Kabel sieciowy: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 1,74 kg
Stałe IP: Tak
Szerokość opakowania: 353 mm
Liczba dołączonych produktów: 3 szt.
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): 1
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Liczba sieci gościnnych (5 GHz): 1
Typ anteny: Wewnętrzny
Kontrola rodzicielska: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Ilość anten: 2
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Serwer DHCP: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Klient DHCP: Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 867 Mbit/s
Gniazdko wyjścia DC: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 1167 Mbit/s
Głębokość produktu: 90,7 mm
Przekierowanie portów: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 471 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | FCC, IC, NCC, BSMI, IDA,RCM, JPA, JRF, VCCI, KC |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Kolor obudowy: | Biały, Szary |
| Ilość anten: | 2 |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Przycisk reset: | Tak |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Diody LED: | LAN, WLAN |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Wysokość produktu: | 190 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1,74 kg |
| Szerokość opakowania: | 353 mm |
| Wysokość opakowania: | 160 mm |
| Głębokość opakowania: | 235 mm |
| Szerokość produktu: | 90,7 mm |
| Głębokość produktu: | 90,7 mm |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85171800 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Certyfikaty zgodności: | CE,RoHS |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI Firewall |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz): | 1 |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA-PSK,WPA2-PSK |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 2 |
| BeamForming: | Tak |
| Typ produktu: | System siatki |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 9 V |
| Prąd wejściowy zasilacza: | 0,3 A |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy adaptera AC: | 0,85 A |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Liczba dołączonych produktów: | 3 szt. |
| Kabel sieciowy: | Tak |
| Liczba urządzeń w zestawie: | 3 szt. |
| Stałe IP: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Dynamiczny adres IP: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 867 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 1167 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 300 Mbit/s |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Ostrzeżenia: | Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą. |
| Kabel Ethernet: | Tak |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.